Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Minek erőltetni a 8 órai...

Minek erőltetni a 8 órai takarodót, ha már egyre többen tesznek rá?

Figyelt kérdés

Vagy nem jutott el az infó hozzájuk, hogy január 11ig meg lett hosszabbítva?


Ma (azaz tegnap) este 8:30-kor csomóan lófráltak a belvárosban (kisgyerekkel is!), 22 órakor kb az ilyenkor szokásos forgalom volt a környékemen, láttam több bicikliző, kocogó embert is. Az egyik benzinkútnál meg kb sorban állás volt, kólával, tejjel, stb jöttek ki az emberek. Egy hete kuss volt ilyenkor a városban. Én munkából mentem haza, ugyanis munkanap volt ez a szombat.


Veszprém a helyszín. Szóval úgy látom, hogy mind a lakosság, mind a rendőrség kezdi elengedni a dolgot.



2020. dec. 13. 02:31
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
72%
Minek erőltetni a kreszt, ha egyre többen tesznek rá?
2020. dec. 13. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
64%
Mert valami intézkedést tennie kell a kormánynak még ha hatástalan is az. Ezen kívül van benne némi karhatalmi erőfitogtatás az ezzel járó megfélemlítés és befolyásolás. Valamint az éjszakai bűnözés visszaszorítása. A drogot sem olyan egyszerű manapság eljuttatni a fogyasztókhoz. Kivéve persze a nemzetit.
2020. dec. 13. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
97%
Nyugi, tegnap negyed kilenckor jöttem haza, kis falu buszmegállóban egy kb 6-7 fős csoport meg két rendőr, röhögcséltek, beszélgettek, gondolom már a rendőrök is úgy vannak vele, hogy mit erőlködjenek.
2020. dec. 13. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim válasza:
63%

Pesten ez nem ilyen egyszerű. Szigorún betartatják. Keményen büntetnek.

Budapest gócpont, ezért indokolt a szigorú kijárási tilalom. Na meg a rendőri kapacitás se tökéletes. Sok más feladat hárul rájuk.

2020. dec. 13. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
68%
A diktatúra lényege hogy mindig erőltetni kell valamit. Ha nem erőltetnének semmit, nem beszélhetnénk diktatúráról.
2020. dec. 13. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
70%

Igen, egyre jobban tesznek ra ... esterol-estere egyre tobben szedelegnek az utcan ... viszont a rendorseg sem hulye ... tegnap este lezartak a Margit hidat es mindenkit leellenoriztek, meg a futarokat is.


Nem erdemes probalkozni es amugy is semmi ertelme az utcan szedelegni, hiszen semmi nincs nyitva. Minek ez a mehetnek hiszteria?!

2020. dec. 13. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem fű alatt a gócpontokra koncentrálnak. Tavasszal is Budapesten volt nagyobb a szigor. Hatos: BKV buszokat is megállítottak?
2020. dec. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
30%
Videken a kijarasi korlatozasok elott is az volt/van, hogy este mar mindenki otthon van es senki nem szedeleg az utcan. Milyen erdekes, ugyan ezek a videki emberek feljonnek a nagyvarosba szerencset probalni es szakitanak az otthon megszokott dolgaikkal, hova tovabb azt jiszik attol lesznek varosiak, ha allandoan mennek mint a mergezett eger. Egy videki a varosban miert kanaszodik el?
2020. dec. 13. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
77%
Én rám tegnap hatos körözést adtak ki, mint a GTA-ban, mert 20:01-kor még a járdán voltam. Maga Semir Gerkhan üldözött, és lőtt rám, a TEK meg a GSG9 is kergetett, még a Gestaposok is feltámadtak, hogy letartóztathassanak. Végül elbújtam egy bokor mögött, és megvártam míg elmennek.
2020. dec. 13. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
72%
Látszatintézkedés, a célja pedig az, hogy az emberek elhiggyék, hogy ez egy veszélyes vírus, és ezzel legitimálják a kisvállalkozások tönkretételét célzó intézkedéseket.
2020. dec. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!