Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gödény György személyében...

Gödény György személyében megtestesült az antiszemiták legrosszabb rémképe?

Figyelt kérdés
Emlékszem régen még mosolyogtam, mikor vérmesebb szélsőjobboldali antiszemita emberek lelki szemeik előtt elképzelték saját rosszalló szájízük szerint "a zsidót". Ezt a legpiszkosabb politikai és gazdasági üzelmekbe bocsátkozó, hátulról szálakat mozgató, tömegeket saját kárukra és önmaga hasznára hülyítő és egymás ellen lázító figurát. Erre most itt van a valóságban.
2020. dec. 13. 12:41
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

[link]


A karján lévő tetoválás egy Tfilin azaz zsidó vallásban használt imaszíj, benne héber szöveg.

2020. dec. 13. 13:07
 12/26 anonim ***** válasza:
37%
Ez a Godeny csak felporgott mint egy lendkerekes auto ... tul sokaig hagytak, hogy hulyesegeket beszeljen ... gondolom abban remenykedtek, hogy majd abbahagyja vagy megunja ... nem igy lett, inkabb belelovalta magat. Hat majd most jol szetrugjak a segget!
2020. dec. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 Neurotech ***** válasza:
100%
Gődényt nagyon bírtam amíg a testépítéssel és a hozzá kapcsolódó vitaminokkal és tömegnövelőkről mesélt. Sokat megtudtam tőle, ahhoz tényleg nagyon ért. Mivel sok edzős videója volt észrevettem már rég a tetkóját, az hogy zsidó nem érdekel, felőlem lehet indián is. Sosem híresztelte a származását vagy a vallását tehát nem hiszem hogy különösebben érdekelte az "antiszemitákat". Nem is értem miért kezdett el politizálni, nekem egy kiegyensúlyozott boldog embernek tűnt még 2018-ig. Hát ez van, magának csinálta a bajt, attól függetlenül testépítés terén nekem mindig egy hiteles embernek fog tűnni.
2020. dec. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
A zsidókról valahogy nem a testépítő alkatok jutnak eszembe.
2020. dec. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbben semmit sem tudnak a zsidó kultúráról, azt hiszik, a zsidó egy vallás, noha már egy nagyszülővel is 99%-ban zsidónak vallják magukat. Gödény tipikus eset, ahogy látom. Megszedi magát mindenen, népszerűségre tesz szert, lenyúl 150 milliót, vitaminok, most a vírustagadók élére állt, és a sok buta ember követi. A Chabad, amelynek tagja, egyébként még a zsidóságon belül is nagyon szélsőséges, agresszív irányzat. Egyébként a nagy keresztény, orgiázó, deviáns Szájer szerintetek milyen származású?...
2020. dec. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
Lehet lepontozni, de szerintetek a Gödény-félék miből szerzik a vagyonukat? Tőletek, a buta emberektől. Szélhámos csalók. Mikor mindeneteket elvették, akkor sem jöttök rá, miért, kik voltak. A Tanácsköztársaság idején majdnem minden vezető Gödény-féle volt... A magyarok sajnos különösen naivak, mikor a románok már nyíltan irtották őket, akkor sem jöttek rá, hogy talán nem kéne hagyni, beengedni mindenféle népséget.
2020. dec. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:

@14:51


Lehet hogy Gödény munkásságában vallási indíttatás is van, hogy minél jobban megrövidítse a gójokat?

2020. dec. 13. 14:54
 18/26 anonim ***** válasza:
17, hát nem tudom, szerintem ez inkább ösztönös, gátlástalan szélhámosság. A vallás ráerősíthet, de szerintem a vallás inkább az emberek természetéhez igazodik, hiszen ők hozzák létre.
2020. dec. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
45%
Gődény György a szememben egy hős. Több millió elnyomott ember hangján szólal meg. Nem lennék meglepve, ha a következő választásokon elindulna, és a legerősebb ellenzéki erőt képviselné.
2020. dec. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
89%
Én eddig soha nem gondoltam bele, hogy mi az antiszemiták réme de ettől még a Görény rámisztő figura.
2020. dec. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!