Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A többség elengedte a vírus...

A többség elengedte a vírus elleni védekezést?

Figyelt kérdés

Az látszik, hogy az intézkedéseket csak karhatalmi erővel lehet fenntartani.


Az emberek 70-80%-a még a maszkot sem hordaná, a kijárási tilalmat pedig végképp nem tartaná be, ha nem vegzálnák őket a katonák és rendőrök.


A fiatalok házibulikat rendeznek, rengeteg csoportban nyíltan lehet bejelentkezni különböző eseményekre.


A plázák tele vannak emberrel, senkit nem érdekel már a távolságtartás, és az egész vírushiszti.


A rettegésben tartott Heti Napló nézők 86%-a nem oltatná be magát. Nyájimmunitás nélkül pedig a vírus nem tűnik el.


Meddig akarja/tudja a kormány fenntartani a tilalmakat a többség egyértelmű támogatása nélkül?


Nem provokáció a kérdésem, csupán ezt veszem észre a társadalomban. Úgy látszik, hogy a többség elengedte a vírus kérdést, gondolom azért, mert a saját tapasztalatuk más, mint a rengeteg rémhír, ami ömlik feléjük.


2020. dec. 13. 15:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
Ez az egész olyan, mint a mesében a pásztor amikor mindig farkast kiáltott és amikor tényleg jött, senkit nem érdekelt már. Ha az elején nem lett volna ez az agyatlan mindmeghalunkmaradjotthonzárjunkbemindent hiszti, akkor talán egy értelmesebb járványkezeléssel is meg lehetett volna oldani ezt. Ezzel a hisztivel meg azt sikerült elérni, hogy az emberek rájöttek, hogy nem fogunk mindmeghalni ettől a vírustól, és emiatt jött a másik véglet és az egész lesz*rása.
2020. dec. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%

Jól veszed észre kérdező.

Külföldön élek.

Itt sem érdekli már embereket ez az egész.Megmondom őszintén még a rendőrök sem mindig hordják rendesen maszkot, néha rajtuk sincs.

kit érdekel ez már.

kicsit túltolták a biciklit már mindenhol.

Ha megnézitek, de nem a kormányoldalakon, hatalmas tüntetések vannak mindenhol, főleg európában, de egyik nyilvános tv csatorna sem mutatja be az esti hiradóban, még a rtl sem.

kedvenvem mikor berlinben kinn voltam a tv-ben csak pár százas ember lézenget az alexanderplatzon című összejövetelen.

másfél órán keresztül olyan embertmeg hömpölygött át a téren, hogy kb egy millió volt, ahogy független tudósítók vagy elemző becsülték.

értitek????

A pár százas ember csak.

iszonyatosan ferdítenek a médiában és minden kormány is ezt csinálja, ha megnézitek már azokat is elviszik főleg magyarban aki ezt megmeri nyilvánosan kritizálni.

szép demokrácia nem?

2020. dec. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%
Én soha egyetlen percig nem is vettem komolyan ezt a hisztériakeltést, így elengednem sem volt mit.
2020. dec. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
43%
Igen elengedte de ez nem is baj.
2020. dec. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
88%

Sokan tényleg csak a pénzbüntetést miatt tartják be a szabályokat.Kezdik felismerni, hogy hiába élnek bezárva és hordják a maszkot akkor is elkapták a betegséget.

Nagyon sok a beteg.Talán ezért érzik úgy, hogy mindegy.Olyanok is betegek akik rendszeresen hordták a maszkot.

2020. dec. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
27%

Azt, hogy menyire van túl tolva, azoktól kellene megkérdezni, akik elkapták a vírust, és kórházba kerültek.

Tőlük kellene megkérdezni, hogy ott milyen körülmények között voltak - akár itthon, akár külföldön.


Azt megértem, hogy az embereknek kezd nagyon elege lenni a különböző korlátozásokból, de mindkét oldalon rendesen túl tolták a biciklit.

Vannak fölösleges korlátozások, és vannak, amelyek észszerűek lennének, de nincsenek betartva, betartatva.

A másik oldalon meg ott vannak a vírus szkeptikusok, vírus tagadók, sőt nyíltan lázítók, akik utcára csődítenék az embereket.

Most ugye azért háborognak, mert Szilveszterkor nem lehet tömegrendezvényeket tartani.

Rész igazságok vannak mindkét oldalon... az igazság a kórházakban van, ahol egyre nehezebben bírják a nyomást, orvosok, ápolók is megbetegednek, ami egy szint után már az ellátásra is veszélyessé válhat.

2020. dec. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
#2 vannak országok ahol nem igyekeznek ferditeni akormányok. Pl Brazília elég furcsa hely hiszen maga az elnök mondja hogy a médiahiszti túl van tolva.
2020. dec. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
80%
itt győrben senki sem viseli már a maszkot az utcán
2020. dec. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
60%

#8 én meg pont azt látom Győrben, hogy kb mindenki komolyan veszi ezt az érdekes rendeletet😃

Reggel 5-kor melóba menet az üres utcán is hordják sokan meg biciklizés közben én meg kb gyilkosnak érzem magam mert nem vagyok hajlandó maszkban lenni, úgy, hogy senki nincs a 20 méteres közelemben😃😃

2020. dec. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
73%

"#8 én meg pont azt látom Győrben, hogy kb mindenki komolyan veszi ezt az érdekes rendeletet😃"


Max. a belvárosban ahol a rendőrök bírságolnak. Gyere marcalvárosba vagy adyárosba

2020. dec. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!