Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha jogállamisági feltételekhez...

Ha jogállamisági feltételekhez kötik az EU-s pénzeket, Orbán tényleg belengeti a kilépés gondolatát? A hívei akkor is támogatnák, ha miatta kellene kilépni az EU-ból?

Figyelt kérdés
2020. dec. 14. 11:36
A kérdező szavazást indított:
Fideszes vagyok, támogatnám Orbánt a kilépésben.
Fideszes vagyok, de nem akarom hogy kiléptessen minket az EU-ból.
Ellenzéki vagyok, az országnak az Unióban a helye, nem is kérdés.
7 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
69%
4. Ellenzéki vagyok, és támogatom a kilépést.
2020. dec. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

1

Mi Hazánk? Az nem ellenzéki párt.

2020. dec. 14. 11:52
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
#2 De amíg nincs kormányon vagy nem egyesül a Fidesszel (mint pl KDNP) addig nem is kormánypárti.
2020. dec. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
93%
Már a csatlakozás előtt is EU ellenes voltam. A Fidesztől teljesen függetlenül. Ettől függetlenül tiszteletben tartom, hogy az elsöprő többség maradni akar, és ezért teljesen felesleges is h*lye álkérdéskkel provokálni a "népet".
2020. dec. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

4

Tisztában vagy vele, hogy mióta beléptünk mennyi pénz érkezett már az EU-tól?

2020. dec. 14. 11:57
 6/12 anonim ***** válasza:
63%
Tudod, nem mindenki olyan egybites, hogy amit a "pártja" beböffent, azzal mindig-mindenkor 100%-ig egyet ért...
2020. dec. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
69%

Te meg tisztában vagy vele, hogy ebből mennyi az, ami csak "átáramlott az országon"? Gondolom, a leginkább az marad "itt", ami a földalapú támogatásokra jár, meg a beruházások kivitelezésének munkabére, de a többi...

Amúgy az én életemhez az EU semmit nem tett hozzá majd' 20 év alatt. ÉN nem lettem vele semmivel sem előrébb, sem a munkámban, sem a környezetemben nem volt olyan, az életszínvonalamat jelentősen növelő beruházás, sem az utazásaim alatt, pedig egy ideig éltem külföldön is. Nem kell útlevelet kiváltanom, nagy ügy.

2020. dec. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

7

Akkor nézz körbe a környezetedben, ahol felújítások vannak közterek, parkok, utak stb stb, ki van táblázva, hogy hány millió forint uniós támogatásból épült.

A másik, ha Orbán haverjai nem lopták volna el a támogatások nagy részét talán többet érzékeltél volna belőle.

2020. dec. 14. 12:11
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
"Akkor nézz körbe a környezetedben" - hiába, nem látok semmit... Egyszer, pár évvel a csatlakozás után megkérdeztük egy Nemzeti Park programján, hogy tapasztaltak-e bármi pozitív változást a csatlakozás óta. Szegény programvezető azt mondta, hogy EU-s támogatással építettek egy biciklitárolót:( Ami így persze sokkal körülményesebben épült és sokkal drágább lett, mintha egy jótékonysági akció keretében egy nap önkéntesekkel összedobták volna.
2020. dec. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ezek szerint nem jó környéken laksz.. Itt kerékpárút , tanösvény épült, 2 parkot teljesen felújítottak, új közösségi ház van tervben és mind (nagyrészt) Uniós pénzből.
2020. dec. 14. 12:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!