Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyik jelenleg a legerősebb/l...

Melyik jelenleg a legerősebb/legnépszerűbb ellenzéki párt?

Figyelt kérdés
Légyszi fröcsögés nélkül válaszoljatok🙏🙏🙏
2020. dec. 14. 17:22
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
DK
2020. dec. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%
A bukott saját bevallása szerint is kormányzásra képtelen, bukott, szemkilövető pártja
2020. dec. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
65%

[link]


[link]


Egyértelműen a DK és nagyon nem is látom, hogy ez a közeljövőben változna.

Fidesz szavazók felé kb. egyik ellenzéki párt se nyit, az ellenzéki oldalon meg eléggé le vannak már osztva a szavazatok.

A fiatalabb korosztályban a Jobbik és Momentum hasít, az idősebbeknél az MSZP és DK, nagyon nincs átjárás a korcsoportok között és az idősebbek az aktívabbak. MSZP meg olyan pancser módon intézi a saját ügyeit is (lásd. kamu videók, cigi csempészés) hogy nem tud a DK szavazókból visszavenni.

2020. dec. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
72%
a DK, sajnos.
2020. dec. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
48%

DK támogatotsága a garanciája a negyedik 2/3-nak.

Köszönjük Feri!

2020. dec. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
32%
Kláriflári.
2020. dec. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Isten áldja Gyurcsány Ferencet!❤️
2020. dec. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
idősebb korosztályhóz tartozom.Viszont nem támogatom se a DK-t se az MSZP-t.Gyurcsány Ferencet amikor leváltották fellélegeztem.Akkor még nem tudtam a fidesz galád elképzeléseiről.Bár nem is szavaztam rá.A kérdésre koncentrálva : az ellenzékieknek van a legnagyobb támogatotsága,köztük én is , a Jobbikban látom a jövöt , bár lehet,tévedek.Aki élteti Gyurcsány Ferencet az vagy nem élt abban a rendszerben vagy csak simán rosszul látja,ill.ítéli meg.
2020. dec. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!