Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Regisztráció a vakcina igénylő...

Regisztráció a vakcina igénylő oldalra után?

Figyelt kérdés

Én nem, de szeretnék oltást tudom, ellentmondásos. Viszont több helyen mondták, hogy az ott megadott adatokat küldik a választási adatbázisba is. Aztán telefonon zaklathat a kormány a választásnál.


Persze, megy már a fenyegetés, hogyha nem regisztrálsz későn kapod meg, vagy marad a rossz minőség.


2020. dec. 14. 18:23
 1/4 anonim ***** válasza:
56%
Jó napot kívánok, a Fidesz nevében keresem. Azért hívom, mert önnek is tudnia kell, hogy Vona Gábor, a Jobbik elnöke megsértette a nyugdíjasokat. Azt mondta róluk, hogy szennyvíz folyik a szájukból, magukból kivetkőzve ugranak egymásnak, vért akarnak ontani remegő kezeikkel, és trágárul ordibálnak. Ez felháborító! A Jobbik szégyellheti magát! Nem először fordítanak hátat az időseknek, nem először sértegetik őket. Vona Gábor kijelentése csak a legutóbbi példa. Ne felejtsük el, emlékezzünk erre, amikor majd szavazunk! Köszönöm, hogy meghallgatott.
2020. dec. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
71%

Egyszerű, használd a józan eszedet és ne dőlj be a fenyegetésnek. Az adatbázistól ne félj, a Kubatov listát minden lehető alkalommal frissítik, neved vélhetően a rendszerben van. És akkor mi van? A zaklatás egy másodperc. Ekkora a reflexidő a kagyló letételére, vagy a piros gomb megnyomására. Már most gyakorolj a reklámokkal.


Ami az oltást illeti. A kormány nyilatkozzon a gyártókról. Ismertesse a különbségeket. Adjon korrekt és megfelelő tájékoztatást. Utána kérdezősködjön. Majd ha lesz adat, döntök. Előbb arról, elhiszem-e. Aztán tájékozódom, hol lehet. Eldöntöm, ki nyomhat belém bármit. Eldöntöm, mit. Ha ezt nem tehetem, akkor tehetnek egy szívességet. Ez nem azt jelenti, hogy nem oltatom be magam, csak azt, kénytelen leszek azt is magam intézni. Bármit mondjanak most, a valóság nem olyan lesz. Az majd február-márciusban látszik esetleg.

2020. dec. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
62%

Én nem regisztrálók mert az egész arról szól, hogy Kopteres Rógán Antiék lenyúlják az adatainkat a frissített Kutyatov listához.


Majd magánúton beoltatom magam nyugati oltással, ha elérhető lesz.

Az oroszt meg kínait adja be magának a 133 legbátrabb és a 4 mi gatyánkos.

2020. dec. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
64%

Én nem regisztrálok. Rogán aztg mondta hogy akkor hátrébb kerülök "a sorban".

Én pedig az utolsó helyre pályázom ebben a sorban úgyhogy....

2020. dec. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!