Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor fogják bevezetni hogy...

Mikor fogják bevezetni hogy csak akkor mehet valaki külföldre dolgozni ha már visszafizette az állam pénzét amit ráköltöttek míg tanult, részt vett az egészségügyi szolgáltatásban?

Figyelt kérdés

10 év Magyarországon lévő munka is kevés lenne, mielőtt kiengednének valakit az országból.

Míg valakit felnevel a társadalom az iskolákban és a kultúrával amit a tv csatornákban nézhet az ember, ezekből semmit sem ad vissza az országnak.

Támogatnátok ilyen esetben hogy az itthon maradt szülők plussz adót is fizessenek ha valaki 10 évnél előbb elhagyná az országot és nem fizetné vissza amit kell az országnak?


2020. dec. 15. 19:15
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
87%

És csípi a szemed, hogy akik kénytelenek elmenni innen, hogy megtudjanak élni, utána leszavaznak (érthetően) a fidesz ellen?

Talán megkellene teremteni a feltételeket a kormánynak, hogy ne menjenek el..

2020. dec. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 árokpart ***** válasza:
85%
Édes Istenem, de jó volt mikor csak a könyvtárakban volt Internet és ott is adminisztrálni kellett egy papírra, hogy milyen tevékenységet folytat rajta valaki, pl. böngészés stb. Legalább akkor kétszer is meggondolta valaki, hogy mennyire égeti magát butaságokkal. Na mindegy szép volt jó volt de most már nem az van. sajnos bárki írhat minden hülyeséget. A kérdésre válaszolva pont azokat büntetik a legjobban akik valóban tenni szeretnének ezért az országért és konkrét elképzeléseket is leírnak, hogy mit kellene csinálni. Sokszor hozzájuk megy ki reggel a TEK amikor azt kommunikálják feléd a médiából, hogy ilyen meg olyan bűnelkövetőket fogtak, meg ilyen meg olyan fegyvereket foglaltak le aztán utólag mindig kiderült, hogy legtöbbször otthoni hobby airsoft játékpisztolyok voltak vagy légpuskák vagy volt olyan is mikor konkrétan a gyerek műanyag játékpisztolyát látta meg a gyereknél a szomszéd és rájuk hívták a rendőrséget.
2020. dec. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, én nagyon szívesen élnék otthon, ha olyanok lennének a körülmények, hogy ez érdemes lenne. Nem csak anyagi jellegű dolgokra gondolok.


Sajnos a körülmények nem ilyenek, sőt totál ellekező irányba mennek ahhoz képest, mint amerre szerintem kéne és erre vajmi kevés ráhatásom van.

Ergo vagy egy életen át tűrök vagy maradok külföldön. Ez utóbbit választom.


Próbáltam otthon megmutatni mit tudok: elnyomtak, hülyére dolgoztattak, majd kritizáltak. Itt ahol vagyok itt viszont maximálisan elégedettek velem és én is jól érzem magamat.


A szavazati jogomat vigyék, nem érdekel. Az egyetemem árát ledolgoztam még otthon. Minden másért a szüleim épp eleget adóztak.

Szívesen visszamennék...ha érdemes lenne. De sajnos nem az. Ott senki nem kíváncsi arra, hogy szerintem hogy kéne csinálni a dolgokat...itt igen.

2020. dec. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
59%
Az unióban dolgozhat bárhol, ne fizessen vissza semmit.A célnak annak kell lennie hogy itthon tudjon boldogulni az ember.A határon túliak hogy szavazhatnak teljesen korrekt.
2020. dec. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Alex Fly ***** válasza:
89%
Az nem tűnt fel, hogy az EU állampolgáraként egész Európában itthon vagyok?
2020. dec. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
65%
Vondd csak meg. Szerintem sose fogok itt szavazni. Adios
2020. dec. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!