Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Erről mi a véleményetek? Több...

Erről mi a véleményetek? Többi lent... Lehet, hogy igaz, hogy tisztára apja fia??

Figyelt kérdés

Az iratok tanúsága szerint idősebb Gyurcsány Ferencet 1979. november 19-én a Pápai Járásbíróság mint különös visszaesőt egyrendbeli lopásért és egyrendbeli kisebb értékre elkövetett lopásért 11 hónapi szabadságvesztésre ítélte, és két évre eltiltotta a közügyektől.


A dokumentumból azonban az is kiderül, hogy a miniszterelnök apjának nem ez volt az első találkozása az igazságszolgáltatással: „(…) többször volt büntetve, utoljára a Pesti Központi Kerületi Bíróság az 1977. november 21-én jogerőre emelkedett összbüntetési ítéletével lopás bűntette és más bűncselekmények miatt egy év és három hónapi szabadságvesztésre ítélte, és a büntetésből 1978. augusztus 13-án szabadult”.


Az 1979. november 19-én hozott ítélet kitért arra is, a vádlott rendszeresen és nagymértékben fogyasztott szeszes italt, ezért alkoholistának volt tekinthető.


„Gyurcsány Ferenc vádlott teljes egészében beismerte a terhére rótt cselekmények elkövetését, és azokat ittasságával magyarázta” – állt az ítéletben, és emiatt a szabadságvesztés ideje alatt el is rendelték a kormányfő apjának kényszergyógyítását.


(Magyar Nemzet nyomán, 2007)


Érdekes, ittasságával magyarázta, hogy LOPOTT!!!



#Gyurcsány #Gyurcsány apja
2020. dec. 16. 10:05
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
63%

Az alkoholizmus könnyen átjut a következő generációra. Hogy ez családi minta-e, vagy genetika az nekem zavaros.

De Gyurcsányt tekintve ez a legkisebb probléma.

Hosszú évek óta stabilan a leg-elutasítottabb politikus.

( mostanában Toroczka,is oda férkőzött.)

2020. dec. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

11

legelutasítottabb: egybeírandó

és

Mi van a "Toroczka,is oda férkőzött"-tel?

2021. jan. 2. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!