Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Novák Katalin kijelentésével...

Novák Katalin kijelentésével jobban lejáratta a Fideszt, mint Szájer József?

Figyelt kérdés
Szájer tulajdonképpen nem ártott senkinek, de Novák Katalin hadat üzent a női társadalomnak

2020. dec. 16. 23:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
27%

Szájer nem ártott senkinek, mint ahogy Novák Katalin sem...

Bangóné viszont lepatkányozta a Fidesz-szavazókat; Niedermüller rémisztő képződménynek nevezte a fehér, keresztény, heteró férfiakat és nőket; Legény Zsolt a magyar államot károsította meg, amikor több kartonnyi cigarettát csempészett; Korózs Lajos a mentősőket, a magyar egészségügyet próbálta besározni, ehelyett csak saját magát és pártját, valamint Németh Athinát sikerült lejáratni; Baranyi Krisztina a zsidókat sértegette (hogy csak a közelmúlt ellenzéki botrányait említsem).

2020. dec. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
75%

Hogy járatta volna le, amikor egyenesen a pártközpontból szóltak le neki, hogy Katikám, most ezt kéne mondani? Szerinted ezek a kijelentések nem felelnek meg teljes mértékben a Fidesz álláspontjának? Az más kérdés, hogy hogyan reagálnak az emberek, szerintem amúgy semmi extra, aki eddig is tövig Viktor seggében volt, az ezután sem húzza ki a nyelvét, aki meg nem Viktor fan, az nyilván megbotránkozott.


Szájer pedig szintén nem járatta le a Fideszt. Az ügye egyszerűen rávilágított arra, amit eddig csak sejteni lehetett, hogy álságos a Fidesz álláspont és kommunikáció. Ráadásul pont attól az embertől, akinek igen nagy szerepe volt a jelenlegi alkotmányos berendezkedés felépítéséhez, ez igen nagy problémát fog okozni a jövőbeli álkeresztény politikában.

2020. dec. 16. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
90%
Szájer hálistennek egy újabb leleplezése lett annak hogy a Fidesz bort iszik és vizet prédikál. Ahogyan Novák is úgy papol az asszonyoknak, hogy merjenek kicsik lenni, otthon a minikonyhában főzőcskézve, hogy ő 3 millás fizut kap mindezért. Jha kérem így könnyű :D Mindeközben Selmeczi Gabriella csajosan beparkol az X7 BMW-vel keresztbe 3 helyre. Nyilván nem tilos 40-50 millás autót venni, de azért szépen mutatja hogyan élnek ezek a rablók, ha egy mostanra harmadvonalas honleány is így veri a rongyot...
2020. dec. 16. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
62%

Mi történt itt? Az összes hozzászólás csodálatosan van megfogalmazva! Eltüntek a prolik?


Erre gondolsz? A nő szülhet csak gyereket, a férfinak tilos.

(És persze ezt rögzíteni kell az alaptörvénybe, mert úgye Putrinkában is egyértelmű, csak Magyarországon nem. Az ész megáll.

2020. dec. 17. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
89%

Ezek a gonosz baloldali liberálisok mindent félreértenek és kiforgatják a jóindulatú nemzethy keresztyény képviselőink bölcs gondolatait.

Ezért kellett leírni az alaptörvényben is hogy akinek kukija van az fiú akinek nunija az lány. És mindenért is a Soros a hibás.


Meg a Brüsszel.


Meg a Néppárt.


Meg a mindenki aki nem fideszes.

2020. dec. 17. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
0%

Nagyon szánalmas ahogy mindenbe próbáltok belekapaszkodni.

Novák Katalin nem mondott semmi rosszat. A köteles beszédet egyszer tudtátok elsütni, azóta már a mesteretek is elmondta, hogy hazugság volt az egész. Az emberek lassan már azt sem hiszik el a ballibeknek ha kérdeznek valamit.

De vissza a témához. szóval szerintetek az, ha kimondja egy állami vezető, hogy a nőnek nem az a dolga hogy mindenben versenyezzen a férfiakkal, az rossz. Értem.

De miről is szól a feminizmus? nem a mostani túltolt feminácizmus, hanem a valódi feminizmus?

"A feminizmus célja tehát az, hogy a nők számára is biztosítsa azokat az emberi jogokat és lehetőségeket, amelyek egy férfit megilletnek." (wikipédia)

"A FEMINIZMUS OLYAN POLITIKAI IDEOLÓGIA ÉS EMBERI JOGI MOZGALMAK GYŰJTŐFOGALMA, MELYNEK KÖZÖS CÉLJA A NEMEK KÖZTI EGYENJOGÚSÁG POLITIKAI, GAZDASÁGI, SZEMÉLYES ÉS TÁRSADALMI SZINTŰ MEGVALÓSÍTÁSA."

[link]

Vagyis egyenJOGÚnak kell lennie a nőnek a férfiakkal és nem egyformának. Miért kellene a nőnek a férfiakkal összemérnie magát állandóan? Miért kellene hogy egy nő megítélésében egy férfi legyen a mérce?

Nem kell. A nő az nő, hozzon saját döntéseket, ne kelljen magát a férfiak világában férfiként megélnie! Novák pedig pontosan ezt mondta ki, hogy a nők döntsenek úgy ahogyan nekik jó és ne úgy ahogy a férfiakkal összevetve mások szerint jó.

Most akkor kivel is van itt baj? Nyilvánvalóan NEM Novák Katalin szavaival, hanem azokkal akik szerint rossz az amit mondott. Mert akkor szerintük maga a feminizmus nem jó, a nők nem hozhatják meg a saját döntéseiket a saját életükről a saját mércéjük alapján.

2020. dec. 17. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
86%

"ne kelljen magát a férfiak világában férfiként megélnie!"

Mit értesz ez alatt ? Van egy olyan világ ( politika ? cégvezetés ? ) ahol a nőknek semmi keresnivalója mert a férfiak világa ?

Egy normális társadalomban a férfiak világa maximum a férfi wc.

2020. dec. 17. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
9%

#7 Látom nem megy a szövegértés. Segítek.

Nekem, mint nőnek, nem az a mércém a sikerben, hogy mi tesz sikeressé egy férfit, mert én nő vagyok. Én döntöm el, hogy mit szeretnék kezdeni az életemmel, milyen munkám lesz, hogyan alakítom a családi életemet. Nem pedig mások, ahogy régebben közölték, hogy a nőnek otthon van a helye és csak a háztartással, gyerekneveléssel foglalkozhat, mert a többi a férfiak világa, most éppen úgy nem mondhatja meg senki, hogy nekem igenis karriert kell csinálnom, pontosan olyan pozícióban kell dolgoznom, vagy annyit kell keresnem, mint egy férfinak ahhoz, hogy sikeresnek érezhessem magamat.

A feminizmus lényege a választás a döntés szabadsága - és ma a nők döntenek az életükről. A döntéseknek azonban következményei is vannak. Ha én úgy döntöttem hogy 10 évig itthon akarok lenni a gyerekeimmel, akkor annak következménye, hogy bár egyforma diplománk van a férjemmel ő 10 évvel előttem jár a karrierjében, fizetésében. Amikor visszamentem dolgozni ugyanahhoz a céghez aminél ő is dolgozott ugyanolyan diplomával, akkor az én sikerességemet nem az mutatta meg hogy az én fizetésem is akkora-e mint az övé vagy sem.

Egy normális társadalomban nem próbálnak meg Novák Katalin szavaiból ilyen elfuserált hazugsággal kampányt gyártani és te sem próbálnál meg ilyen ostoba módon megnyilvánulni teljesen világosan abszolút nem ezt jelentő kommentre.

De hát érthető, nektek ennyi maradt. hazudni, hazudni, hazudni, ahogy a mesteretek is tette reggel, éjjel, meg este.

2020. dec. 17. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
90%
Ja bocs nem tudtam, hogy fideszes, csokos, hiteles, babavárós, családi autós anyuka vagy.
2020. dec. 17. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
89%

6.

Lehet téged nem zavar, hogy ugyanazzal a munkával, sőt, tőbbel nagyobb hozzáértéssel nem vagy megbecsülve, de ez akkor sincs rendben. Vannak, akik nem akarnak gyereket vállalni, vannak, akik csak 1-et, a karrierjüket megtartva.

Egyébként Novák is nyilatkozta, hogy a férje segítsége nélkül neki sem menne a karrier. Ráadásul az ő munkakörében nincs is megkülönbőztetve, mert adott a fizetés. Szóval megint osztja az észt, miközben nem jár más cipőjében.

2020. dec. 17. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!