Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Én úgy érzem hogy az átlag...

Én úgy érzem hogy az átlag magyar társadalmi réteg egyre jobban szegényesedik el.Mi a meglátásotok?

Figyelt kérdés
2020. dec. 19. 14:01
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

Most menj be egy madarasba.

Tologatják a púpra rakott minimálbéres négykerekű ketreceket.

2020. dec. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
58%
Én az ellenkezőjét látom. Egyre jobban élnek az emberek, már a svájci életszínvonalhoz hasonlítják magukat. Egyébként Budapest nagyon jól áll még most is [link]
2020. dec. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
62%
21, ez elég gyengécske példa. A madarasban eleve nem találkozol olyannal, akinek nincs pénze bevásárolni. Egyénként honnan tudod, hogy nem egy hónapban egyszer vásárolnak ott? Ez olyan mintha azt mondanám, hogy menj el egy ételosztásra, így él Magyarország. Vagy a közmunkásokból kell kiindulni? Gyanítom felsőoktatás közelében sem jártál, ha ilyen alapvető dolgot nem tudsz.
2020. dec. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
65%
22, Budapest ellenzéki, a Világgazdaság meg KESMA-lap, az sem igaz, amit kérdeznek. Alapműveltség vagyon-e?
2020. dec. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
76%
Sajnos a Fidesz fejőstehénnek gondolja az országot. Semm, de semmi nem számít csak a stadionok meg a saját kör zsírosbödönhöz engedése. Én nagyon csalódott vagyok, sokáig tartott míg leesett hogy ez egy maffiaszervezet, szégyellem is, de csak megvilágosodtam én is. Sok dolgot ki lehet magyarázni, sokat lehet kenegetni a dolgokat, de ez a felcsúti oligarchahízlalda ez már nem kimagyarázható. Hogy több megy el a vár felújítására mint egy új kórház építésére, az sem. Hogy az út szélén hagyták a saját állampolgáraikat, az sem. Sajnos szétlopták a hazánkat, újra fel kell építeni.
2020. dec. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

23macska.

Gyengécske,szerinted.

Többen vannak azok akik megkapják a munkájukért a fizetésüket és ebből vásárolnak mint állat.

Ennyi "szegény embert" nem láttál akkor még vásárolni.

Ezek az alapvető dolgok,nem a felsőbbrendű oktatás.

2020. dec. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
66%

Semmiféle villanyautó-gyártást nem kezdtek meg az ország több pontján, a Mercedesnél egy év múlva, a BMW-nél meg 2025-ben indulhat.

Egy átlag mérnök rohadtul nem keres nettó 600-700-at, jó lesz az keleten 250-300-nak, Budapesten és Győrben meg 400-500-nak is, de ott ha nem saját lakásban lakik az ember, ugyanannyit ér vele mint keleten.

Egy mérnöki álláshirdetésre meg jelenleg van kb. 40-50 releváns (tehát nem műkörmös/vendéglátós "majd megtanulom csak vegyenek fel") jelentkező.

2020. dec. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Csak a különbségek nőnek.
2020. dec. 20. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
66%

Egyértelműen rosszak az adószabályozások.

Nagy társadalmi különbségek alakultak ki az elmúlt 10 évben az egykulcsos szja rendszer hozadékaként,ami a gazdagokat még gazdagabbá teszi.

A legnagyobb baja,hogy nem erősíti a középosztályt,hanem azt fokozatosan lefelé nyomja.Orbánék célja egyértelmüen egy hazai burzsoá újtőkés réteg létrehozása volt/új magyar nemesség/,ennek oltárán lett beáldozva minden.

Természetesen az ismerősöket,volt iskolatársakat,rokonokat,barátokat első

sorban helyzetbe hozva.

2020. dec. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!