Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyar fiataljaink ezért...

Magyar fiataljaink ezért akarnak külföldre menni dolgozni, mert a média átmosta az agyukat, hogy kinn milliomosok lehetnek pár hónap alatt?

Figyelt kérdés

Egész nap nézi a youtube-n, mtv-n ezeket a klippeket, azt hiszik kimegy és pár hónap alatt ilyen élete lesz mint a videóban.

Miért ilyen naívak?

Miért nem akarják tovább építeni ezt a szép országot?

Nem gazdagnak kell lenni, hanem verejtékkel dolgozni azért hogy épüljön az ország és fejlődjön, mert az átlagnak csak így lesz jobb hosszútávon.

miért nem látják ezt be?

Mit akarnak menő kocsikat meg luxuslakásokat, mikor elindulnak külföldre akkor meg egy panel szobában nézik az ilyen videókat, ami kb 5-6 négyzetméter.


2020. dec. 19. 14:46
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
67%

Kedves kérdező.

Ha szerinted verejtékkel építeni az országot a kívánatos életforma, lelked rajta, építsd, de ne várd el másoktól hogy azért mondjanak le valamiről mert az szerinted úgy "morális".

Cserébe én sem várom el tőled hogy kiköltözz mert szerintem az úgy jó.


Én személy szerint nem a pénz miatt megyek el innen, hanem a toxikus nemzethykeresztény marhaság, az alakulófélben lévő autoriter katonatársadalom, és a 19.században megragadt értékrend miatt. A tipikus magyar néplélek/mentalitás sem illik hozzám, sőt, kifejezetten n vonzz, és már kezd nagyon unalmas lenni hogy mindenhonnan ömlik a nacionalista verbung retorika. Ja és persze, az olyan formák, mint te kérdező, szintén egy jó ok a lepattanás mellett ^^

2020. dec. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
22%
Ha már az EU-ban szabadon a munkaerő vándorlás, akkor lesz ilyen az biztos. Az is sokat segítene, ha az alaptörvénybe nem az firkálnák bele, hogy nő ez a férfi az vagy egy klumplis zsák mutogatása talán, hanem pl hosszútávú fiatalokat támogató környezet kiépítése esetleg 21. századi sztenderdeknek? Az idősekkel lesz múltja az országnak az biztos, de jövő csak fiatalokkal lesz.
2020. dec. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
24%

"Az is sokat segítene, ha az alaptörvénybe nem az firkálnák bele, hogy nő ez a férfi az"


Nem tudom,hogy ennek mi köze a kivándorláshoz meg a fiatalok támogatásához.


Ez megint ideológiai kérdés.

Az sem biztos, sőt nem is valószínű,hogy minden fiatal hímnős akar lenni, mint egy csiga.

2020. dec. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
68%

23:


A köze van, hogy értelmetlen dolgokat csinálnak. A múltban élnek, nem érdeklő őket jövő, elcsépelt szövegeket mondanak, prédikálnak a vallásról, a kereszténységről. Megy a Soros, Brüsszel, Migráns propaganda. Egy fiatalt sem érdekel ez és egyszerűen gyűlölik.

2020. dec. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%
"Ha már az EU-ban szabadon a munkaerő vándorlás, akkor lesz ilyen az biztos." Szerbia meg Moldávia nem EU tag, mégis hatalmas a kivándorlás
2020. dec. 20. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%

22-es vagyok.

23 itt nem ideológiai kérdés ez sajnos lehetett hallani a botrányokat gondolom meg a reakciókat is. Engemet az fog zavarni pandémia után úgy fog lemenni, hogy esetleg egy pandémia megelőzési tervet vagy stratégiát készítéséről nem lesz egy szó se, ha egy újabb jönne, akkor mondjuk legyen infrastruktúrará már. Ez nem tudom mennyire téma bármelyik politikusnál egyáltalán? Szeretném, ha lenne tanulság, ennek legalább. Fiatal vagyok és nem ez volt az emberiség történetében első ilyen eset, de én még foghatók látni még.

2020. dec. 20. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
74%
Nem kell ahhoz agymosás, hogy lássák, hogy többszörös fizetésből könnyedebb megélni, főleg úgy, hogy az árak nem többszöröse a MO-i aknak.
2020. dec. 20. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!