Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem hiszek abban, hogy...

Miért nem hiszek abban, hogy jó lesz, ha beoltanak koronavírus ellen?

Figyelt kérdés
Gondolkodom rajta, de nagyon félek, hogy később esetleg komoly mellékhatásai lehetnek. Egyelőre az olvasottak alapján nem győztek meg a pozitívumairól. Túl sokszor ad egymásnak ellentmondó információt a kormányfőnk, de még a főorvos-asszony is.....

2020. dec. 19. 20:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
69%
Nincs rá szükségem. A bezárások előtt kellően erős volt az immunrendszerem ahhoz, hogy legyőzze a COVID-ot. Aki veszélyeztetve érzi magát, az nyugodtan oltasson, szívesen felajánlom neki az adagomat.
2020. dec. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
39%

Az én fiam azért nem érzi sürgősen, mert jobban tart a későbbi mellékhatásaitól, mint a covidtól.


Én még fordítva vagyok, csak ő 29 és makkegészséges, én.meg 65 és tüdőbeteg.


Csak a lélegeztető gépet kerüld el!

2020. dec. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
83%
Hogy te miért nem hiszel benne, azt te mondd meg, és ne mi.
2020. dec. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
85%
Talán, mert nem lesz jó?...
2020. dec. 20. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
58%
Túl elhamarkodott lépés ez az oltás.. Későbbi mellékhatásokról nem is beszélve... Valamit művelnek velünk a nagyok.. Meg ki tudja mi van a vakcinában? Tán valami kivégző szer vagy tele nanorobotokkal? Erősen kényszerítik az embereket ezzel a covid baromsággal..
2020. dec. 20. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
75%

Nem kell ehhez orvosnak lenni...

Néztem egy interjút egy pasassal, nem fog sajnos eszembe jutni a neve, de valami egészségügyis, virológus vén fószer...amikor megkérdezte tőle a nő hogy Ő SZEMÉLYSZERINT beadatná-e magának ill a családjának a vakcinát, akkor tökéletesen kitért a válasz elől...mondjuk én a riporternő helyében, kierőszakoltam volna belőle a választn de ez tökéletesen rávilágított arra, hogy mi folyik itt...


Arról nem is beszélve, hogy ahhoz se kell orvosnak lenni, hogy lássuk, hogy ezt futtában rakják össze. Egyéb oltásokat, influenza és társai, évekig, évtizedekig fejlesztenek, tesztelnek, fejlesztenek, tesztelnek, stb.


Itt ez nincs...én meg nem leszek tesztalany. Nem tudjuk ki van benne, nem tudjuk mik a mellékhatások, nem előzi meg hosszí évekig tartó fejlesztés és tesztelés, nem tudhatjuk hosszútávon mik a mellékhatások.


Oltassa be magát Cilike és társai, legyenek ők a tesztalanyok.

2020. dec. 20. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
25%
Tardriadó. sajnos a gyakori is tardul..
2020. dec. 20. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
72%
Amihez ekkora reklám van, az már eleve nagyon gyanús..ez az egész korona vírus pandémia is fura, ahogy van..az ismerősi körökben is lehetett hallani egyet s mást, hogy a halotti kivonatába beleírták, hogy kovidos, közben nem is volt az. Máshol lefizették a hozzátartozókat, hogy beleírhassák.. eleve a tesztek se kimondottan erre a vírustörzs kimutatására készültek.. stb. Itt minden nagyon fura. A pasas aki az egyik tulajdonosa a vuhani laboratóriumnak, van tulajdona a pfizer vakcina gyártó cégben is..vannak érdekes dolgok..
2020. dec. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
54%

Én is így vagyok vele.

Amihez ekkora kampány kell még csinnadratta abbol jó már nem lehet számomra.

Inkább szembenézek a vírussal. Majd jönnek úgyis a retardok és fognak pofázni nekem hogy majdnem dolgozgatok meg mehetek koncertre stb...... Hát akkor max elköltözöm innen egy olyan helyre ahol nem így lesz

2020. dec. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
21%

Tyűha, ez aztán az elátkozott válaszsor

Válasza kérdésre:


Tudod mi a pozitívuma az oltásnak? Hogy nem fogsz szenvedni, vagy rosszabb... Tudod mi a negatívuma? Hogy az oltás után pár percet fáj a karod, ahova beadják. Ha van állandó betegséged ezt a kérdést ne is tedd fel, oltasd be magad.


Válasz a válaszokra:


1. Lehet, hogy már túlvagy a betegségen, de mivel ez nem egy stabil vírus, mint mondjuk a veszettség, mutálódik, és elkaphastz egy újabb törzest és az megbetegíthet, vagy megfertőzhetsz másokat ha elkapod azt amire immunis vagy.

2. Ez oké, csak véletlen "nem hasznos"-nak jelöltem, nem azt akartam...

3. Egyetértek

4. Ha esetleg bővebben kifejtenéd...

5. Ezt remélem viccnek szántad, ha nem akkor kérlek szépen szállj le a Fakebookról meg az ehhez hasonló baromságokról egy darabig...

6. A vakcinák legnagyobb mellékhatása a kevesebb beteg ember, ami szerintem nem rossz dolog. Az influenza vírust is ilyen gyorsan fejlesztik, mivel gyorsan mutálódik, és MINDEN ÉVBEN ÚJ GENETIKÁJA LESZ, ezért kell minden évben ÚJRA BEOLTATNI MAGAD influenza ellen. A veszettség például nem mutálódik, ezért az ellen elég egy szer beoltatni magad, mert a szervezeted memória immun sejtjei (B és T memóriasejt) ellenanyag-"tervrajzot" raktároznak a fertőzés után. De ha nincs ellenség akkor hiába van ellenaynagod :D

7. Kapsz egy pacsit.

8. Még egy Fakebook-betyár, mi van, összeollóztál mindenféle álhírt és ezt a csodát szűrted le az egészből? Gratulálok.

2020. dec. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!