Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A kormánymédiából miért...

A kormánymédiából miért hiányzik totálisan az önkritika? Az ellenzéki médiában gyakran jelennek meg éles kritikák az ellenzékről, a másik oldal soha nem ír semmi kritikusat Orbánról vagy bármely fideszes vezérről.

Figyelt kérdés
2020. dec. 20. 13:10
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
69%
Akik ott vannak, azok mind ilyen "Igen, Nagyuram" lakájokká lettek avanzsálva.
2020. dec. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Én 20 éves vagyok, '22-ben fogok először szavazni, de ha most lenne a szavazás, nem mennék el szavazni. Nincs kire. Az ellenzék olyan béna, mint a krva élet, a kormány meg szétlopja az országot.
2020. dec. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
0%

#12 Annyit kérnék csak tőled, hogy ne hidd el azt amit a médiában látsz, hallasz, mint ezt a "kormány meg szétlopja az országot" toposzt se! Nézz utána te magad és győződj meg róla, hogy valóban elloptak-e bármit is.

Mert ha utána nézel akkor majd rájössz, hogy nincs itt ellopva semmi és ebben a 10 évben jobban fejlődött, gazdagodott az ország, mint előtte bármikor.

A te életed nagy része olyan körülmények között telhetett el, ami sokkal jobb, mint előtte bármikor volt a családoknak. Az én gyerekem 22 éves, ő jó pár éve követi a politikai eseményeket, és pont ellenkező véleményen van, mint te. Pontosan azért fog elmenni szavazni, mert látja, hogy mennyi lehetőséget teremtett számára ez az elmúlt pár év, mennyivel jobb helyzetben van ő most, mint egy vele egykorú volt 10-15 évvel ezelőtt és mennyi mindent veszítene egy kormányváltással.

Ne higgy se nekem, se a gyerekemnek, de ne is higgy a médiának! Nézz utána hogy mi az amiről azt állítják, hogy ellopták, mert az ország vagyona ma sokkal nagyobb, mint amikor átvették a kormányzást!

2020. dec. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

13

És mennyit fejlődhetett volna még az élete ha Orbán haverjai nem lopják szét az országot

2020. dec. 20. 18:08
 15/19 anonim ***** válasza:
0%
#14 Megint a baromság. Nosza, akkor tessék, írhatod is hogy mit loptak el és kik. Előre szólok, a tiborcozás, mészárosozás nem elég, tessék tényeket lerakni!
2020. dec. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

15

Csak magad teszed nevetségessé, ha szerinted a sok építkezés meg az uniós támogatás nem arra megy ki, hogy a haverok súlyos 100 milliárdokhoz jussanak. Ezt még a józanabb fideszesek is elismerik, és még bólogatnak is hozzá...

2020. dec. 20. 18:21
 17/19 anonim ***** válasza:
#16 Értem. Szóval semmit nem tudsz mondani.
2020. dec. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

17

Ilyen trollokat, mint te úgy sem lehetne semmivel meggyőzni. ha saját szemeddel látnád, hogy viszik a pénzt az sem hinnéd el.

2020. dec. 20. 19:12
 19/19 anonim ***** válasza:

#18 Próbáld meg! Hátha most sikerül.

Csak 10-20 konkrét esetet sorolj fel, amit ugyebár elloptak - mert hiszen ha mindent elloptak, akkor 10 év alatt ennyit lazán le tudsz írni.

2020. dec. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!