Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Meddig akarjuk ezt hagyni?

Meddig akarjuk ezt hagyni?

Figyelt kérdés

[link]

Külömbséget fognak tenni.... Ilyen diszkriminációt! Ez hihetetlen.

Mikor lázadunk fel és sölörjük el végre ezt a vakcinadiktatúrát kiépitő kormányt? Nem érzitek úgy hogy tenni kéne valamit hogy ezt elkerüljük?


Én az oltást akkor se adatnám be egymilliárd dollárt kapnék érte. Inkább harcban essek el minthogy ezt beadassam.

És lehet, "hülye konteósozni" de a "hülye" konteósok tavasszal megmondták hogy ez lesz. Azt is megmondták hogy nem közvetlenül lesz kötelezővé téve hanem, diszkrimálni fognak, kvázi kizárnak a társadalomból ha nem adatom be. Én ezt nem akarom hagyni.

Mikor akarunk végre tenni is valamit?



2020. dec. 22. 14:19
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
48%
Amikor olyan kérdést olvasok, amelyben hemzsegnek a helyesírási hibák, elütések, magyartalanságok, akkor azt gondolom, hogy egy tanulatlan, igénytelen, buta ember írta ki. Most is ez a helyzet.
2020. dec. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
68%
Uncsi.
2020. dec. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
33%

"konteósok tavasszal megmondták hogy ez lesz."

Ahhoz nem kellett konteosnak lenni, hogy előre lásd, hogy ez lesz. Elég volt feltenni a kérdést, hogy hogyan lehetne megfékezni a vírust? És már láttad is, hogy ez lesz.


Én nem oltatom be magam, mert már átestünk a betegségen (nagyon durva volt amúgy), antitestek vannak. Elöször én is viccnek tartottam a koronát, na már nem tartom annak. Gyógyulás után 3 antitest vizsgálatot csináltattam, 3 különböző magán klinikán, az egyiket külföldön. Mindhárom ugyanazt mutatta = a koronavírus a legkevésbé sem hazugság.

2020. dec. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
67%
Elindultál már tenni valamit vagy az tőled a maximum, hogy felkérdezel másokat gyk-n?
2020. dec. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
4%

"...de senkit erőszakkal beoltani Magyarországon nem fogunk, és szerintem nem is lehet”.

Na Kispajtás itt a lényeg, szerintem inkább erre koncentrálj, még mielőtt dobsz egy szepukut vagy harakirit 🙏

2020. dec. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
#3 sosem mondtam vagy írtam hogy hazugság a virus. Csak azt hogy nem kéne oltásigazoláahoz kötni a normális életet.
2020. dec. 22. 14:49
 7/28 anonim ***** válasza:
20%
#3 vagyok, köszönöm a lepontozást a konteósoknak :D
2020. dec. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
9%
Kérdező, lehet, hogy te nem mondtad, de rengetegen ebbe hisznek, főleg a konteósok, akiket említettél.
2020. dec. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
21%
Én beadatom magamnak, voila máris tettem valamit, hogy ne különböztessenek meg hátrányosan. Ennyi. Tedd te is ezt, vagy viseld a következményeit.
2020. dec. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Nem vagyok hajlandó.
2020. dec. 22. 15:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!