Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Meddig akarjuk ezt hagyni?

Meddig akarjuk ezt hagyni?

Figyelt kérdés

[link]

Külömbséget fognak tenni.... Ilyen diszkriminációt! Ez hihetetlen.

Mikor lázadunk fel és sölörjük el végre ezt a vakcinadiktatúrát kiépitő kormányt? Nem érzitek úgy hogy tenni kéne valamit hogy ezt elkerüljük?


Én az oltást akkor se adatnám be egymilliárd dollárt kapnék érte. Inkább harcban essek el minthogy ezt beadassam.

És lehet, "hülye konteósozni" de a "hülye" konteósok tavasszal megmondták hogy ez lesz. Azt is megmondták hogy nem közvetlenül lesz kötelezővé téve hanem, diszkrimálni fognak, kvázi kizárnak a társadalomból ha nem adatom be. Én ezt nem akarom hagyni.

Mikor akarunk végre tenni is valamit?



2020. dec. 22. 14:19
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
12%
Tudod kerdezo nem csak te vagy ezen a vilagon. Lehet eros az immunrendszered, ahogynaz enyem is, más eléggé meg tudja szívni eztba virust. Es igen, mindenkinek, de legalabb az emberek 70%anak be kene oltatnia magat hogy kialakuljon a kozos vedettseg. Ezek utan jogos, hogy az oltaselleneseket igy akarjak kiszoritani. Ergo: fogod magad es elmesz egyboltokozpontba es kibirod azt a 2 masodperces kellemetlenseget. :)
2020. dec. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
Márpedig biztos nem. Inkább harcban essek el de nem nem és nem fogom beoltani magam. Ha neked ez fáj akkor elmehetsz a k*rva anyádba.
2020. dec. 22. 21:24
 23/28 anonim ***** válasza:
27%
21! Azért nagyon durva, hogy felnött emberek jobban félnek a "szuritól" mint én mikor hat éves voltam. Ugyanezek az emberek azok akik utánabelélegzik a városok szennyezett levegöjét, megesznek bármit amit az élelmiszeripar eléjük tol, de a védöoltás? Ahhoz így állnak: 😱 mert uristen mit adnak be nekem...a többi mocsok ami bekerül a testébe az nemfontos, de a zoltáshátagyilkol!!
2020. dec. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
13%
Igen ezen hosszasan lehetne vitatkozni, hogy vajon melyik az a réteg, aki leginkább kampányol az oltás ellen. Gondolom nem éppen a legműveltebbje.
2020. dec. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
És akkor azt mivel magyarázod hogy az egészségügyi dolgozók között alacsony a hajlandóság sőt a fiatal dolgozók a kifogásokat keresik.... Ha? Ők mind műveletlenek?
2020. dec. 22. 22:00
 26/28 anonim ***** válasza:
20%
Az egeszsegugyi dolgozok nem csak orvosok. Ebben benne van a mentos, orvks, apolo, maganorvos stb is. Sztem sokan kozuluk beoltatnak magukat, csak nem az elso korben. Jovohettol pedig rajtuk a sor eloszor
2020. dec. 23. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
35%
Menj tüntetni.
2020. dec. 23. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
94%

Szeeintem vannak azok akiknek tényleg gyanús valami az oltás körül. 9 hónap utàna megjelenik a vakcina,majd oltási kampàny készülődik(ki hallott ilyesmiről)és máe olyanokról irkálnak,hogy csak akkor mehetsz be/vehtesz részt itt-ott,ha be vagy oltva. Vagyis,aki úgy rendelkezik,hogy márpedig ő nem adatja be,azt diszkriminàljàk. Szeeintetek ez teljesen normàlis? Majd tényleg állambácsi meg egyes légitársaságok stb dog rendelkezni arról,hogy a TE szervezetednek mi a jó és mi nem?! A HIV elleni védőoltàs a mai napig nem kötelező,pedig amondó vagyok,hogy többen belehalnak mint ebbe a covidba. A gyógyszercégek szerintetek mennyit kaszálnak?! 2 oltás kell,hogy védett legyél. Ez Magyarországon rögtön 20 millió adagot jelent,és mi sehol nem vagyok pl.India lakossági számához.

Ne röhögtessetek már. Nekem már akkor gyanús volt,amikor mindenki arról beszélt,hogy a nagybetűs 21.század már minden modern,senki nem àllhat az embeei modernizáció elé,erre wgy 2%os halálozási rátájú vírus MEGBÉNÍTJA a világot? Komolyan?

A màsik pedig,hogy egy fiatal egészséges embernek mégis mi a bánatért kéne beadni ezt a 9 hónapos vakcinát,ha 99%os valószínűséggel nem hal bele?

Ez nem a pestis,hogy vàlogatás nélkül mindenkivel végez,és ha jön az oltás mindenki fejvesztve rohan érte,merr egyszerűen KELL.

Más betegség alig van megemlítve bárhol is. Csak ez létezik. A sokkal súlyosabb betegeket hazaküldték tavasszal is,mert ajaj jön a covid. Ha szerencsétlem otthon meghalt,nem mondták be a tv-be,de Pista bácsit aki elvileg koronás volt,igen.

Hol van itt az igazság? Elmondom hol. Nem tudjuk. Nagyon sok hazugság van,a nagy részéről mi átlagemberek nem is tudunk. Ne higgyük azt,hogy pont erről nem fognak hazudni. Csak a mi érdekünk,a mi életünk számít. Aha.Ki hiszi ezt el? A média a legnagyobb befolyàsoló tényező. Ez mindig is így volt.

2020. dec. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!