Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A COVID fertőzést, vagy a...

A COVID fertőzést, vagy a vakcinát választanád az immunitás eléréséhez?

Figyelt kérdés
Saját magad esetén, nem össztársadalmi megoldásként.
2020. dec. 23. 16:59
A kérdező szavazást indított:
COVID fertőzés
Vakcina
46 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
56%

Én még kivárok pár hónapot, derüljön fény a kockázatokra, aztán annak ismeretében simán bevállalnám a vakcinát. Addig óvatos duhaj vagyok, és betartom a szükséges óvintézkedéseket.

Pl. maszk, kézmosás, amennyit lehet, kerülöm az embereket, ilyesmi. Gödény-félék szeretik mondani, hogy a maszk nem segít, sőt káros, de arra valahogy nincs magyarázatuk, hogy akkor az influenza miért nem terjed a szokásos mértékben.

2020. dec. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
59%
Fertőzés. A vakcinát SEMMI ÁRON BE NEM ADNÁM. Kész pont.
2020. dec. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
28%

#2


A COVID osztályon fulladozva mielőtt a lélegeztetőgépre kötnek lehet megváltozna a véleményed.

2020. dec. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
53%

Valszeg nem kerülnék oda. Fiatal vagyok és alapbetegség nélküli.


Amúgy megsúgom az emberek nagyon nagy többsége nem kerül oda. Úgyhogy lehet abbahagyná ezt a dumát

2020. dec. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
20%
Bizony fiatal és alapbetegség nélkül is lehet nagyon súlyos hatása, és minden egyes ember, aki ilyen felelőtlen, aztán mégis bekerül, mások túlélési esélyét rontja. Volt már videó nagy szkeptikusról, aki ott agonizált a kórházban, és akkor már nem volt olyan nagy arca, figyelmeztetett másokat is. Remélem, Gödény is mihamarabb jobb belátásra kényszerül.
2020. dec. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
75%
Már elértem, fertőzött voltam. Megmérték, rengeteg az antitestem.
2020. dec. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
57%

5

Alap betegség nélkül senki nem kerül gépre.

Ahol lakom is 2-en vannak gépen.

Az egyik stroke-os a másik leukémiás. És sajnos volt 1 fiatal 20 év körüli, de neki agyhártya-gyulladása volt,aki meghalt. És azt mondták hogy covidban halt meg.

2020. dec. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
88%
2020. dec. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
88%
#8 láttam. Nagyon hasznos.
2020. dec. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
28%

#8 Te Seres Máriát reklámozod, akihez egy halom kamupárt köthető? Persze azon túl, hogy egy halom kárt okozott az országnak és valószínűleg ő maga se járt rosszul emiatt, a Fidesz érdekét is szolgálta. Nem kicsit, nagyon.

[link]

2020. dec. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!