Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az hazát szereted jobban vagy...

Az hazát szereted jobban vagy Orbánt útálod jobban?

Figyelt kérdés
Értem én, hogy vannak Orbánnak bűnei, DE rábíznád-e az országot erre a bukott, külföldről irányított moslék-koalícióra? Nem félsz, hogy káosz lesz? A káosz rosszabb mint Orbán rendszere szerintem.

2020. dec. 26. 10:14
1 2
 1/16 hájaaa ***** válasza:
84%
Ha szereted a hazád utálod orbánt, ennyire egyszerű..ebből következik, még az ördögre is rábíznám az országot
2020. dec. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nem bízzuk az ördögre azt, amit szeretünk sztem.
2020. dec. 26. 10:17
 3/16 anonim ***** válasza:
78%

Kérdező, próbáld meg egy pillanatra elfelejteni, hogy orbánt imádod. Próbáld meg elképzelni: van 1 párt és az irányít egy országot. Az emberek egyszer mondjuk úgy gondolják, hogy ez a párt nem jól végzi a dolgát, ezért inkább megválasztanak egy több pártból álló, dolgokról nem egyféleképpen, hanem többféle véleménnyel lévő és a döntésekről megegyező másik kormányt. Tehát az emberek TÖBBSÉGE úgy dönt, hogy másik kormány kell nekik. Akkor ez azt jelenti szerinted, hogy ők nem szeretik a hazájukat, rosszat akarnak maguknak?

Egyébként jelenleg nem tudok elképzelni rosszabbat az országnak, mint orbán.

2020. dec. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Most törölték ki a megjegyzésemet, hogy a román nemzeti bank hivatalosan támogatta a románok erdélyi földvásárlását! Ez tény. Most pedig csinálok egy képernyő fotót.
2020. dec. 26. 10:40
 5/16 anonim ***** válasza:
87%
Mi köze a románok erdélyi földvásárlásának a magyar kormányhoz?? Erdély Romániában van, nem Magyaro-on.
2020. dec. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
72%
Aki orbánt utálja, az szereti csak igazán a hazáját!
2020. dec. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
83%

Orbán és a hazaszeretet nem összeegyeztethető!

Orbán - és a többi min. elnök - megosztók, így a lehető legtöbb kárt okozták/okozzák az országnak!!!

2020. dec. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
68%
Még egy idióta sorosozós... ezek sosem pusztulnak ki?
2020. dec. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
aki szereti a hazáját - Magyarországot - az elzavarja Orbánt oda, ahova való!
2020. dec. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
53%
O1G ecy
2020. dec. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!