Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vírusrettegők, titeket zavar,...

Vírusrettegők, titeket zavar, ha a vírusrealisták nem oltatnák be magukat?

Figyelt kérdés
2020. dec. 26. 16:26
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
40%

Hát persze hogy zavarja őket.Hiszen ők vigyázni akarnak másokra is és véletlenül se a saját tyukszaros életüket féltik


A nanochipes dolog még igenis elképzelhető.Ezt szakemberek is állítják.Sot hivatalos forráson,a NAT geo- is volt szó a nanorobotokrol amik majd gyógyítani fognak minket.Persze az ellenkezőjéről nem esik szó...De itt most nanochiprol van szó,a nanorobotok azok más kategóriába tartoznak

2020. dec. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
47%

Zavarni fogja oket!

Mivel kitalaljak majd, hogy csak ugy hasznal ha mindenki hordja mint a maszkot!

2020. dec. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
49%

Majd téged is zavarni fog ha majd nem kapsz eü ellátást a covid miatt széthulló ellátás miatt. Ha a G féle szélhámosokon múlt volna, ez talán már be is következett volna. Azt mondtak hogy járvány nincs és nem.is várható... Aki ezek után hisz nekik, az szimplán bolond és megvezethető. És meg ő hiszi magát okosnak, hogy olyat is tud, amit más még nem..

Ugyanaz az ember van a korlátozások ellen mint az oltás ellen, de megildási javaslat nincs. Remélem kattan majd a bilincs. Ha igaz jó szándék vezerelne oket, akkor nem a sok buta parasztnak beszeknenek, hanem a szakmanak. Ja hogy az orvlsom amik ertenek a dolgokhoz, azokat nem tudta megvezetni. Beszéltem én orvostanhallgatókkal, nekik is megvan a véleményük ezekről a járványtagadókról. Mivel ha nem is vírustagadó, de hogy járványtagadó az bizonyított a fenti kijelentese utan. Virusrealista, haha, a nap vicce...

2020. dec. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
43%
12: azt várhatod okostojás idióta. Usában 1m embert már beoltottak, és valahogy elmradtak a mellekhatások...
2020. dec. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
39%
Hopsz egy csiiiiippppes csoka 😂 Kiegek itt a sotetsegen.
2020. dec. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
52%
Vírusrealista... A belem kiröhögöm. Még mit találnak ki a gyagyás konteósok?
2020. dec. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
49%
Igen, ez vicces. A rettegők, meg a realisták. Én nem rettegek, de látom, hogy sokan belehaltak. A vírus nem válogat. És inkább óvatos vagyok, mint meghaljak, vagy oka legyek valaki más halálának. Egyébként nem, nem zavar, hogy nem oltatod be magad. Legalább jut oltóanyag azoknak is, akiknek az IQ-ja meghaladja a 80-at.
2020. dec. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
37%
Miköuben ők rettegnek az oltástól úgy mint a tűztől 😅 Kész kabaré ez az embertípus, és hogy ezek milyen okosnak gondolják magukat, átlátnak a szitán..
2020. dec. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
27%
18-as, ott a pont. Én nem ijedek meg egy tűtől.
2020. dec. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
39%

Engem nem zavar.

Nem oltatod be magad, megfertozod anyad, nagyanyadat.

Meghallnak,a temetesr te fizeted, nem lesz tobb zserbo, halaszle, anyai oleles.


Ki jar rosszul? :)

2020. dec. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!