Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A következő vakcinaszállítmány...

A következő vakcinaszállítmányt már a Family Frost szállíthatja?

Figyelt kérdés

Az "első adag",egy lengyel mirelites szállító cég autójával érkezett.(Visítva röhögtem az M1 híradóján,amikor mondták hogy "speciális kamion"!)

Lehet hogy lebérlik a Family Frostot is segíteni a szállításokat?



2020. dec. 26. 22:13
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Ezek szerint még a képeket SEM nézted meg,és a videót sem láttad a járműről.

Köszi!

Így szólsz hozzá?!?

Ki a hülye aki OKOSKODNA?!? :)

Elvéreztél kicsi gyerek.XD

2020. dec. 26. 23:53
 12/18 A kérdező kommentje:

Plusz pontos "kérdés".

Mi a különbség a 10 és a 9750 adag között?

[link]

[link]

2020. dec. 26. 23:58
 13/18 anonim ***** válasza:

11/12


A Pfizer vakcinat 72 oran at lehet 2-8 fok kozot tarolni.


Tehat. Itt ez az eset all fent, mivel kb 12 ora volt az ut, es sejtheto volt, hogy "A" akik kell ennyi ido alatt beoltjak, vagy "B" a masik felet visszafagyasztjak.


12/12



Lehet kapni 300g os Milka csokit, egy egyszeru folis csomagolasba, es lehet kapni 75 g os bonbont muanyagfoliaba, ami egy muanyagdobozba van, amit becsomagolnak egy papirdobozba. (sajat tapasztalat)


Nemtom, a Milkanak jobban orulnek...

2020. dec. 27. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 mindentudó99 ***** válasza:
70%
Nem mindegy mivel hozzák?
2020. dec. 27. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
90%
13-as megelőzött,a 2-8 fok is jó egy kis ideig.mondjuk a speciális kamion kifejezés tényleg röhejes.
2020. dec. 27. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 Andizsuzsi ***** válasza:
70%

"IGEEEN?!? :)"


Igen. A dobozok, amiket te is idelinkeltél, szárazjéggel vannak töltve, a doboz maga speciális (az M1-en nem ritkán mondanak hülyeségeket), 4-5 napig tudja a megfelelő hőmérsékletet tartani, és hőérzékelő van benne, ami küldi ki az adatokat. Ha ezalatt az idő alatt nem használják fel, vagy nincs speciális hűtő, ahol el lehet helyezni, akkor egyszerűen újratöltik szárazjéggel a dobozt. Nem olyan bonyolult ez, te is utána tudtál volna nézni pár kattintással.

2020. dec. 27. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Szólj anyádnak hozzon pénzt...
2020. dec. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
én is röhögtem mikor megláttam azt a bazi nagy pingvint az oldalán:D
2020. dec. 29. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!