Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Viktor azért ilyen...

Orbán Viktor azért ilyen nyugodt, mert tervez valamit? Nem úgy látszik, mint aki tart attól, hogy a DK legyőzi 22-ben.

Figyelt kérdés
2020. dec. 26. 22:54
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
86%

#3, #6-nak:


Teljesen értelmetlen dolog Gyurcsányra verni a balhét. Kérte ő eleget az ellenzéki pártokat hogy fogjanak össze, szinte mindenki beintett.


Elkezdett önállóan felkészülni a kampányra, beleqrta a lóvét, mozgósította az aktivistákat, az ellenzéki pártok meg kitalálták hogy mégiscsak fogjanak össze. Hát "barátom", én megkérdeztem volna tőlük: Anyátok hogy van?


A hülyék a szomszédban vannak!


Tudod ki az esélyes arra hogy mint O1G irányított ellenzéki vezetője, szétcsessze az összefogást? És nem feltétlen a választások előtt, hanem akár utána is, ami új választások kiírásához vezetne?


JAKAB PÉTER!


Ne legyen igazam.

2020. dec. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
52%
Azért nyugodt, mert tudja, hogy mindenképpen ő nyer. Ha veszít is, az ellenzék 1 év alatt feloszlik, az államadósság dupla, csak megszorításokkal fognak tudni operálni. Egyetlen ígéretüket, alapjövedelem stb, sem fogják tudni betartani, mert nem lesz miből. De őszintén szólva, csak a kisemberek nem látják át, hogy ez a rendszer már demokratikus úton nem leváltható. Ha így lenne, akkor nem az lett volna, hogy mindent a saját hasznukra formálnak. Választási rendszer stb. Diktatúrát még demokratikus úton soha senki nem váltott le. Ráadásul minden a fidesz kezében. Kampányolfelület, pénz, bíróság.... Szóval lehet ábrándozni, de... 2022-ben ezt mindenki megtapasztalja.
2020. dec. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
48%
Ez a senior programozó egoista undormány (#7, #9) lehet, hogy az Idomsoft Zrt. alkalmazottja...
2020. dec. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
93%
Mészáros bármelyik IT céget felvásárolhatja és ha az üzleti érdek úgy kívánja akkor át is szervezi aztán senior álláskereső lesz a barátunk.
2020. dec. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nem tart, mert nem fogja legyőzni az összefogás. Lehet lepontozni engem is.
2020. dec. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

#5


A Jobbik felemelkedésénél kilépett a Fideszből Körömi Attila országgyűlési képviselő és 2004-ben belépett a Jobbikba. A radikális jobboldali pártból a liberális Momentumba lépett be 2017-ben. Egy ilyesmi felé ideológiai váltás egy kicsit gyanús nekem.

2020. dec. 28. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!