Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Viktor azért ilyen...

Orbán Viktor azért ilyen nyugodt, mert tervez valamit? Nem úgy látszik, mint aki tart attól, hogy a DK legyőzi 22-ben.

Figyelt kérdés
2020. dec. 26. 22:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
83%
Nyugodt? Én pont az ellenkezőjét látom, egyre inkább elmegy az esze.
2020. dec. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
84%
Hogy valaki ellazult vagy szorongó típus, az inkább egy pszichológiai állandó - általában nem sok közzel ahhoz, hogy a valóság épp mit indokolna.
2020. dec. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
91%

Nem tart tőle, mert van valamilyen vész-forgatókönyve.


Ebben benne van az is, hogy ezerrel mentik ki a közpénzt a magánszférájukba.

Ebből pedig az következik, hogy vereségre készülnek.


Annyira ellenük fordult már mindenki, hogy a választási törvények eddigi megvariálásai sem fognak már segíteni rajtuk. Kikényszerítették a feltétel nélküli ellenzéki összefogást, amiről azt hitték hogy sohasem fog létrejönni. Létrejött, ezzel pedig nekik végük.


Az össz-ellenzéki szavazatok egy platformra helyezése öngyilkosság volt.

2020. dec. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
91%

#3 vagyok:


Eddig az "oszd meg és uralkodj" elvét használták, most viszont egyesülésre kényszerítették az ellenzéket. Itt ért véget az ámokfutásuk.

2020. dec. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
64%
Minden potenciális vezetőről van aktája, ez tuti, és bármelyiket le tudja karaktergyilkolni 2 perc alatt, sőt tuti, hogy vannak beépített emberei is az összefogásban, nem véletlenül akarta Orbi is elérni, hogy egy ellenzéki tömbként induljanak.
2020. dec. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
71%
Tudod mi a vészforgatókönyv ? Ugyanaz mint az előző választásoknál. Gyurcsány teljesíti a rábízott feladatot és széttrollkodja az összefogást.
2020. dec. 27. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
56%
Az a baj, hogy az ellenzék egy üres kasszát fog megkapni... :). Inkább a Fidesz nyerjen, mert alattuk legalább van valamilyen életszínvonal... A jelenlegi életemet meg akarom tartani, így ahogy van. A fizetésem minden évbe folyamatosan növekszik. Van saját házam, saját autóm (ami nem használt), jól keresek, családalapítás is tervben van. Ne haragudjatok, de nekem nem kell a bizonytalan ellenzék, ha a mostani kormány is megfelelő számomra. A propagandát én se csípem, de nem is olvasok Origot, na meg TV szolgáltatásunk sincs. :). Szóval én emiatt szavazok a Fideszre. Ha megváltozna az életkörülményem, akkor szavaznék másra. Tehát, attól hogy néhány embernek rossz a Fidesz még nem fogok ellenük szavazni, hiszen a saját életem és a családok élete az első, nem másé.
2020. dec. 27. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
60%

"a saját életem és a családok élete az első, nem másé"

A fidesz egy olyan rendszert épít ahol ez az állapot csak addig tart amig nem állsz útjában a párt érdekének.

Jól keresel ? Bármikor az utcán találhatod magad ha valaki olyannak kell a helyed akit a felső körök támogatnak.

Vállalkozó vagy ? Bármikor kaphatsz egy visszautasíthatatlan ajánlatot a cégedre ha valakinek megtetszik.

Az általad érzékelt stabilitást a Mátrixhoz tudom hasonlítani.

2020. dec. 27. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
53%
Persze benne van. De jelenleg jó a helyzet. Ezt nem cserélem le bizonytalanra. Nem hinném, hogy bárkit is beültetnének senior programozó munkakörbe csak úgy. Ez nem az a szakma.
2020. dec. 27. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
29%

9


A pártodnak annyi, és te is mész a levesbe velük együtt. Már várom.

2020. dec. 27. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!