Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ismét vásárolt a kormány egy...

Ismét vásárolt a kormány egy repülőgépet. Van olyan ország a világon, ahol az egy főre jutó állami tulajdonban lévő repülőgépek száma magasabb, mint Magyarországon?

Figyelt kérdés
[link]
2020. dec. 29. 17:08
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Hol írtam azt, hogy most vették? Idéznéd kérlek?

Ugyanígy közzétennéd (ahogyan már kértem az előző kérdésben is), hogy hol olvastad aznap, amikor megérkezett? Biztosan valami nagyon olvasott oldal lehetett, szeretném tudni, hogy legközelebb honnan tájékozódjak. Az Airportal-t kérlek ne írd, mert nem fogok naponta airportalt olvasni, nem onnan szeretnék tájékozódni arról, hogy a kormány mikor mit vesz a pénzünkből.

2020. dec. 29. 18:19
 12/19 anonim ***** válasza:

"Ismét vásárolt a kormány egy repülőgépet"


Az "ismét" szó a magyar nyelvben arra utal, hogy az eset már korábban is megtörtént. Tehát akkor: tudomásod szerint mikor vásárolt legutóbb repülőgépet a kormány?

2020. dec. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
94%
Kérdező a helikopter forgószárnyas repülőgép ha ennyire érdekel, és igen rengeteg ország van, ahol a magyarnál sokkal több gép jut egy főre, gondolom az állami légitársaság fogalma nem ismeretlen számodra például.
2020. dec. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

12. Igen, az ismét arra utal, hogy korábban is megtörtént. Ha te nem tudsz ezekről, akkor miért írsz le olyanokat, hogy én nem tájékozódok?

2018 februárban érkezett

2018 augusztusban érkezett

Két Airbus A 319-es, két Dassault Falcon 7X

Azaz ez minimum az 5. Ha ez újdonság volt számodra, akkor örülök, hogy segíthettem, ha nem, akkor csak kötekedtél.

Továbbra se írod meg valamiért, hogy melyik olvasott portálon közölték aznap, amikor megjött a gép, hogy megjött.

2020. dec. 29. 18:47
 15/19 anonim ***** válasza:
33%

Azok honvédségi gépek, ne keverjük már ide.


Biztos Origón olvastam, most nem fogom keresgélni. Meglepődnék, ha a baloldali média annak idején nem kapaszkodott volna bele.

2020. dec. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
"honvédségi"... igen... És a honvédségi gépek nem állam tulajdonban vannak? Mi is akkor a problémád?
2020. dec. 29. 19:17
 17/19 anonim ***** válasza:
43%
Ebből mit akarsz kihozni ?
2020. dec. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
72%
Mit-mit... Hát azt, hogy O1G.
2020. dec. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
30%
Igazából nincs nagy jelentősége annak, hogy rolleren, petikopteren, vagy repülőn tekeregnek a világban...
2020. dec. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!