Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ismét vásárolt a kormány egy...

Ismét vásárolt a kormány egy repülőgépet. Van olyan ország a világon, ahol az egy főre jutó állami tulajdonban lévő repülőgépek száma magasabb, mint Magyarországon?

Figyelt kérdés
[link]
2020. dec. 29. 17:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
44%
A kérdés elég nagy öngól ebben a formában kiírva, mert a légierő/rendőrség/légimentők gépei is államiak.
2020. dec. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
A légimentőknek és a rendőrségnek is vannak repülőgépeik? Tudtommal csak helikoptereik. Persze az is repül és gép, de szerintem repülőgépnek a két oldalsó merev szárnyyal rendelkező gépeket hívják. A légierőnek természetesen vannak, ez nem újdonság.
2020. dec. 29. 17:15
 3/19 anonim ***** válasza:
48%
A gép vásárlással még nem is lenne gond, ha nem túlárazottan vennék meg (nem tudom itt ez-e a helyzet, de nem lepődnék meg), nem valami mutyi eszköze lenne (szintén), és nem Orbán Viktor járna vele focimeccsre. (Ez viszont sajnos tény.)
2020. dec. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
46%

miniszterelnök úr - o1g - teszteli, meddig mehet el. Vett százmilliárdért valami irtózatosan haszontalan dolgot, és még mindíg nem ég a parlament. Szóval megteheti.

De épp erről szól az összes stadion, az összes focistára költött pénz, az összes hazugság.

Nincs még egy ilyen balga nép, mint a magyar.

2020. dec. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Qatar.

Bár ott a prolik is milliomosak :D

2020. dec. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Téves a kérdés. Nem ismét vásárolt egy gépet. Ezt a gépet még novemberben (vagy októberben) vették.
2020. dec. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
6. Ha már a kérdésbe kötsz bele: valahol közzétette ezt bármelyik TV, rádió, netes újság, akármi a Magyar Közlönyön kívül még novemberben (vagy októberben)?
2020. dec. 29. 17:37
 8/19 anonim ***** válasza:
40%
Ez csak diktatúrákban megengedett, rendes demokráciákban vitorlással bonyolítják le az ilyen áruforgalmat. Olcsó is, környezetkímélő is.
2020. dec. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

7: nem tudom, hogy te miből tájékozódás. Én aznap vagymásnap olvastam róla, amikor megérkezett a gép.

De te ezt honnan vetted, hogy ezt a gépet most vették? Mert ilyet nem írnak az idézett cikkben.

2020. dec. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
*tájékozódsz
2020. dec. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!