Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jakab Péter szerint 2022-re...

Jakab Péter szerint 2022-re olyan állapotok lesznek itt, hogy a 2/3-os Ellenzéki Összefogás többség sem kizárt. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Valóban van most egy olyan feeling, mint az előző válság idején volt, hogy már nagyon vártuk a kormányváltást. Persze akkor még nem tudtuk, hogy egy mocskos korrupt tolvaj bandának adunk teljhatalmat, ezt elkúrtuk, nem kicsit, nagyon. De ezen már nem tudunk változtatni.

Lévén, hogy Európában de még a Földön sem nagyon van olyan ország aki rosszabbul kezelné ezt a mostani válságot, esélyes hogy 2022-ben borzalmas állapotok lesznek valóban. És már most érezni a társadalomban azt, hogy már tényleg alig várják, hogy másik kormány legyen. És erre most lehetőségük is van, hiszen létrejött a teljes összefogás. Nem kell már kis törpe pártokban reménykedni, hogy valami csoda folytán megerősödik, hanem már lehet konkrétan a Fidesz ellen szavazni egy egységes pártra.

Lehetséges amit Jakab mondott, hogy az ellenzék nagyon elhúzhat? Tény hogy folyamatosan erősödik, és folyamatosan eddig passzív, szavazni nem járó állampolgárokat is vonz.



2020. dec. 31. 21:56
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
42%

Én arra leszek kíváncsi, a Fidesz hogy csalja össze a kétharmadot magának mikor már lassan 5% sincs a tényleges támogatottságuk.

Amúgy nekem van egy olyan érzésem, hogy ha 2022-ben is lesz még járvány, akkor vészhelyzetet hirdetnek és nem lesz választás. Simán kinézem belőlük.

2020. dec. 31. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
73%
Sokminden fogja ezt a helyzetet még befolyásolni, úgyhogy nem innék előre a medve bőrére,de legyen igaza.
2020. dec. 31. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
71%

A Fidesz már rohadtul túltolja.

Kíváncsi vagyok én is erre az egészre.

2020. dec. 31. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
75%
Semmi sem kizárt...Én egy sima többségnek is örülnék már...1 éve lehetetlennek tartottam a kormányváltást, de most egyre valószínűbbnek tartom, főleg ha 2021 végéig kitart a válság....De ne igyunk előre e medve bőrére. Boldog Újévet!
2020. dec. 31. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
19%
Végül is itt már 49%-al van kétharmad, nem kizárt.
2020. dec. 31. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
76%
Mondja ezt annak a pártnak az elnöke, amely évek óta tendenciózusan süllyed lefelé, még átmeneti emelkedést, vagy stagnálást sem mutatva. Jelenleg már csak 6% :D
2020. dec. 31. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 meszike91 ***** válasza:
90%
Valószínűleg szoros verseny lesz, meglepő volna ha bárkinek és kétharmada lenne.
2020. dec. 31. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
19%

Nem lehet az ellenzéknek kétharmada. Direkt úgy vannak kialakítva a körzetek. Ugyanaz a százalék mást jelent az ellenzéknek és mást a fidesznek. 2/3 nélkül az ellenzék nem sok dolgot tud a programjából megvalósítani. Alaptörvény, választási rendszer, köztársasági elnök nép általi választás, eu ügyészség csatlakozás. 100 %, hogy az ellenzéknek NEM LESZ 2/3,ld. lent.


[link]


[link]

2020. dec. 31. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
16%
#8 Azért a köztársasági elnök nép által való választásáról szóló törvényt megszavazná a Fidesz, mert ha nem, akkor csak magukkal tolnának ki egy összefogás többségű parlamentben.
2020. dec. 31. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
12%
Erről a 2018-as Risitas paródia egy része jut az eszembe. Akkor is "délutánra már az ellenzék is kormányra került" lesz:).
2020. dec. 31. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!