Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fiatalok miért nem szimpatiz...

A fiatalok miért nem szimpatizálnak a Mi Hazánk Mozgalommal?

Figyelt kérdés

2021. jan. 1. 16:06
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
68%
Mert nem szeretnének,sem Gileádot,sem középkort.
2021. jan. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 Neurotech ***** válasza:
46%
Középkor Franciaországban van, ott fejezik le az embereket
2021. jan. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
37%

1. Nem vall "náci" eszméket

2. Számos fiatal támogatja őket.

2021. jan. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
19%
A fiatalok döntő többsége a szülők politikai nézeteivel azonosul
2021. jan. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
67%
A fiatalok döntő többsége már 20 éves korában 100-szor több dolgot tud, mint a szülei. 😆 Csak mondom. Ha nem is annyira tapasztalt, de lexikálisan és gondolat téren igen. Érzelmi és értelmi intelligenciát is ugyanolyan fontos fejleszteni. A duro családba kimaradt az érzelmi intelligencia. Ahogy mondtam, valószínűleg frusztrált lelkiroggyantak. Vagy pszichopatak, szociopatak. Egyik sem jobb. Szakember vagyok én is, szóval olyan ne okoskosjon, aki semmit sem tud. 😉 Minden olyan ember, aki panaszkodik, de nem tesz semmit annak érdekében, hogy változás történjen, az egy szánalmas luzer. Ehelyett másokat hibaztatnak saját maguk helyett. Mert buták és nem fejlesztették magukat, nem élték ki magukat. És mindig "más" a hibás. Ezeket hívják gyerekeknek. Boldogság csak felnőtt embereknek jár, nem pedig felnőtt testben elő gyerekeknek. Legyen az 30 vagy 60 éves. Néha jó lenne mélyen magába nézni mindenkinek és beleképzelni magukat mások helyébe is. :) Mindjárt nem fognak annyit panaszkodni meg mérgelődni. A Mi hazánk mozgalom egy középkori beteges mozgalom. Ahogy mondtam, szinte biztos, hogy elmebajosok vannak benne. Egészséges mentális embereket kell követni, nem bolondokat. A többi pártról is ez a véleményem. Előbb mindenki saját maga onerejebol tapasztaljon meg dolgokat, ne pedig a médiából vegye az "okosságokat". Annak legtöbb része butaság, önzőség, tej hatalom kiélése, az utáni vágya.
2021. jan. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
67%
Mert a fiatalok tájékozottabbak és jobban átlátják a dolgokat. Mert a mai fiatalok látnak és nem csak követik a tv agymeneseit.
2021. jan. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
74%
Azért nem szimpatizálunk vele, mert vicc az amit mutatnak magukból. Láttad te már az Osváth Zsolt vs Budaházy Edda vitát? Lehet, hogy az konzervatív 50+nak bejön, hogy "jól odamondja a hülye a b*zinak", de mi az internetnek hála érzelmileg jóval intelligensebbek vagyunk, és minket nem azzal lehet megnyerni ha hárman körbeállnak valakit, akit amúgy egy baráti vitára hívtak, és kutyaszarnak nevezik. Mi ezt szánalmasnak, visszataszítónak, és megalázónak tartjuk.
2021. jan. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
76%
Ja, hülyeséget beszéltem, Edda nem tagja a Mi hazánk mozgalomnak, csak azonos nézeteket vall :D Bocsánat! Btw, a lényeg ugyanaz!
2021. jan. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
79%
Edda bolond. Valami történheted vele, mert az eszme amit vall az vicc.
2021. jan. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
77%

Nem is értem Edda asszonyságot. Az interneten pofázik ahelyett hogy beteljesítené a női princípiumát és világra hozna még egy bébifókát.


Also várom már mikor darálja le Túró Dóra Szájert is :D :D

2021. jan. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!