Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Politikai nézetetek és Covid-1...

Politikai nézetetek és Covid-19 oltási hajlandóságotok?

Figyelt kérdés

2021. jan. 6. 14:12
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
31%

2-es vagyok. Attól mert lepontoztátok a választ ez vár ránk sajnos.


[link]

2021. jan. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
13%
#11 direkt megfertőzöm magam, atesek és én is megkapom azt a papírt és jóvanazugy.
2021. jan. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
33%

5-os demagog vagy, kozben a te dumadbol is csak az sut ki, hogy felsz a szuritol :)


Mar parszazezer ember be van oltva a vilagon (szerinted elkezdodott az emberiseg kiirtasa?)


Tudod mi a kulonbseg a tobb evig tesztelt es a mostani vakxina kozott? Elarulom: amikor tobb evig tart egy vakcina piacra kerulese, akkor egyreszrol az engedelyezesek a maguk lassu utemeben zajlanak es egy kisebb orvoscsoport foglalkozik csak a szerrel.


Ellenben a mostani esetben ... a dolog fontossagara tekintettel felgyorsitottak az engedelyezesi procedurat es nem csak egy orvoscsoport dolgozik a probleman, hanem a vilag osszes kompetens orvosa most ennek a covidnak az ellenszeren dolgozik.

2021. jan. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
62%
13) attól még nincsenek hosszútávú mellékhatásokra vonatkozó tapasztalatok akárhányan is dolgoznak a vakcinán.Az időt nem lehet felgyorsítani,akárhogy is erőlködsz.minél hamarabb forgalomba akarták hozni ezt a szart,de ezt a teszt rovására ment.nem véletlenül van x időtartam megszabva egy új gyógyszer forgalomba hozatala előtt,és ez az idő nem pusztán az engedélyeztetésre megy el.javaslom nézz utána hogy mennyi idő egy új gyógyszert forgalomba hozni.
2021. jan. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
18%
Nem fogok vitatkozni, leirtam amit akartam ... mindenki azt kezd vele amit akar.
2021. jan. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
33%

Ellenzeki vagyok, azon belul a UK-ban rekedtem. Oltatni fogok, nem kinai es nem orosz vakcinaval. Ez igy nem mehet tovabb, padlora kerul a gazdasag mindenhol, ami addig ok, amig nincs oltas, vigyazzunk egymasra stb, mindenki elete fontos. De mar van oltas, szoval huzzatok oltatni, aki meg f.sikazik es laposfoldhivo, uljon be a a furdokadba zacskoval a fejen.

+1: kikerem magamnak, hogy az oltasellenes tahok szorakozzanak mas egeszsegevel. Marciusig kb van ido, aztan aki bujt, aki nem, vagy kb ehendoglunk, nagyobb biztonsaggal, mint a covidba.

2021. jan. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
66%

16) a politikusok politikai döntései(korlátozások,leállások,bezárások) miatt kerül padlóra a gazdaság mindenhol.

Sajnos te borzasztóan buta vagy,így aztán kényelmesebb szidnod azokat akik nem oltatnak.

2021. jan. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

14-es!

Mi ez a hozzáállás?!

Jól látszik a 13-as hozzászólásán, hogy ő itt kb. az egyetlen (rajtam kívül lol), akinek egy pici fogalma van az emberi szervezet, a vakcinák működéséről.

Szinte semmilyen vakcinára nem jellemző az, hogy a hosszú távú hatásait tesztelnék... mert egyáltalában nem jellemző a hosszú távú mellékhatás.

Az emberkísérletesdi pedig szimplán nonszensz, mivel egy átlag klinikai tesztben pár ezer ember vesz részt, itt pedig tízezres nagyságrendeken tesztelték a vakcinát.

Azt pedig szerintem - ilyen konteós vonalon haladva - szem előtt lehetne tartani, hogy vélhetőleg rohadtul nem érdeke a gyógyszergyáraknak “megmérgezni” az embereket, mivel abból akkora közfelháborodás lenne, hogy tuti lehúzhatná a rolót.

Azt kellene földolgozni, hogy senki nem tudhatja hogyan hat majd a szervezetére a covid, ha más nem a vakcinának köszönhetően tünetmentes lesz, és járhat nyugodtan dolgozni. Arról nem is beszélve, hogy esetlegesen jó pár olyan ember életét mentheti meg, aki nem adathatja be magának a vakcinát.

2021. jan. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Azok a borzasztóan buták, akik nem fogják föl mi értelme van a korlátozásoknak. Már így is telve vannak a covid osztályok, az orvosok alig győzik. Vannak, akiket kénytelenek hagyni meghalni, mert nincs gép, amire rátehetnék.

Azért kellettek/kellenek a korlátozások, hogy kevesebben kerüljenek kórházba. Nem azért, mert a politikusok úgy döntenek, hogy tönkre teszik a gazdaságot. Milyen politikusnak érdeke tönkre tenni országa gazdaságát?

2021. jan. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!