Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit kéne tenni az ilyen...

Mit kéne tenni az ilyen oltásellenesek ellen?

Figyelt kérdés
[link]

2021. jan. 8. 14:07
1 2 3 4 5 6 7
 1/70 anonim ***** válasza:
17%

Szólásszabadság címén hülyeségeket terjeszteni nem kifizetődő.

A Capitoliumnál látottak tökéletesen alátámasztják ezt.

2021. jan. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/70 A kérdező kommentje:
Szerintem meg ezek ellen komolyan fel kéne lépni.
2021. jan. 8. 14:13
 3/70 anonim ***** válasza:
16%
Az egyik tanár volt, azt illene kirúgni, mert azért ne a leghülyébbek tanítsák a gyerekeket. Aki csak úgy egyébként hülye, annak meg elég büntetés az, hogy ilyen, esélyesen bőven akadnak gondjai miatta.
2021. jan. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/70 anonim ***** válasza:
73%
Hagyjatok békén minket csak azért mert nekünk van eszünk,tudunk önállóan gondolkodni és nem vagyunk rendszerhivok.Ti virusrettegok miatt van ez az egész káosz mert bedoltetek egy humbuk szarnak.Miert is? Mert a rendszernek dolgozó szakember csicskasok meséit beveszitek
2021. jan. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/70 anonim ***** válasza:
78%
#6 Végre egy értelmes ember
2021. jan. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/70 anonim ***** válasza:
28%
Még a korona előtt láttam pár ilyen postot ahol kb arról volt szó hogy egyetlen egy gyerek megbetegedett egy beadott oltás után. Erre százak nem hajlandók ezt beadatni. De azt nem láttak hogy több száz gyerek nem lett rosszul oltás után. Itt egy nagyon komoly bizalom hiány van, amit nem lehet rövid idő alatt kezelni.
2021. jan. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/70 anonim ***** válasza:
33%

6


Na most ezt pont egy olyan stílusban írtad amivel lekezeled azt aki mást gondol mint te. Pont ezt sérelmezted az előbb. Én nem vagyok rendszerhívő egyszerűen azt szeretném hogy vége legyen ennek az egésznek így ha jókat lehet majd hallani az oltásról beadom én is.


"rendszernek dolgozó szakember csicskasok meséit beveszitek"


Lenne még egy kérdésem: Gödény miért lenne hitelesebb mint egy virológus? Nem furcsa neked hogy Gödény azt állítja hogy ha szedsz D vitamint szinte 100% hogy könnyen legyőzi a szervezeted a koronát és emellett pont neki van egy D vitamint gyártó cége?

2021. jan. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/70 anonim ***** válasza:
42%

@15:08


Na igen, arról nem is beszélve hogy ő egy igazi fekete öves hamiskártyás szélhámos. 2018-ban 15 milliót csalt el a választásokkor, amit azóta sem fizetett vissza az államnak.


Harcostársai Lenkei szintén a scientológus szektás vitaminos szélhámos.



Ez a szembeállítás kb olyan mint mikor azt mondják hogy a "gyóccerlobbi" az csak a pénzről szól és nem is gyógyítani akarnak, de bezzeg a homeopátia. Miközben a homeopátiás cukorborsókkal való kuruzslás világ szinten milliárdos biznisz.

2021. jan. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/70 Koplárovics Béci ***** válasza:
73%
Azzal semmi baj, hogy valaki oltásellenes, mármint nem kell vele semmit csinálni. Ha hülye hát hülye. De aki másokat életveszélyesen megfenyeget, az teljesen mindegy, hogy oltásellenes vagy sem, azt ki kell emelni a társadalomból. Az már nem szimplán csak egy újabb hülye, hanem közveszélyes.
2021. jan. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/70 anonim ***** válasza:
36%

Én nem kívánom az oltásellenesek halálát.

Viszont azt igen, hogy korlátozzák őket.


Oltás nélkül nincs külföldre utazás, nincs közintézménybe belépés, nincs rendezvényeken való részvétel...stb


Maradjon szépen otthon.

2021. jan. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!