Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem röhejes, hogy egyesek...

Nem röhejes, hogy egyesek fejében a diktatúra jelképe a maszk lett?

Figyelt kérdés
Egy facebook poszt alatt a valamelyik nap ment a nagy eszmefuttatás, hogy a maszk az egy szabadságkorlátozó intézkedés, meg diktatúra jelképe, stb. Sohasem gondoltam volna, hogy egyszer a kínzás, munkatáborok, titkosrendőrség szavak jelképes jelentését felváltja egy maszk. Mondjuk hungarikum az agymenés, de hogy ennyire....??? Jó lenne, ha az oltásban nem csak antigén, hanem józan ész is lenne.

2021. jan. 8. 17:22
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
84%
Kedves Kerdezo! Nagyon tavol allsz az igazsagtol, neked hiaba magyaraznank.
2021. jan. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Én állok távol az igazságtól? Mert az összeesküvés-elméletek az igazság? Tehát az orvosok, tudósok, szakértők mind hazudnak, több millió embert megvett a gyógyszerlobbi, igaz?? Édes f@szom....
2021. jan. 8. 21:37
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

"Orvosok, tudósok, szakértők mind hazudnak"


Nem hazudnak azok. Csak épp kiválasztanak közülük néhányat és őket propagálják. A többiek meg fogják a fejüket a hülye kollégáikon. True story.

2021. jan. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Csak egy példával szeretném szemléltetni ezt az utóbbi kommentet: A Karikó Katalint is elbocsátották az állásából Magyarországon, és utána Amerikában befutott és nagy szerepe volt most a vakcina kifejlesztésében.
2021. jan. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Azt írtad kérdező, hogy a haverod németben lakik és, hogy ő alig érzékeli a német ellenállást a maszk és a védekezéssel szemben...


Ne haragudj, de a haverod, vagy nem néz híreket és csak azt meséli amit az utcán lát vagy hazudik, hogy németen él, vagy szimplán barlangban él a szerencsétlenje.


A nyár óta Berlin, München, Lipcse, Hamburg...stb nagyobb városokban tömeges tüntetések voltak a korlátozások ellen, a net tele van ezekkel.... tovább megyek, november elején a német kormány további korlátozást akart bevezetni, amit végül nem vezettek be, mert a német népen belül nagy volt az ellenszenv és felzúdulás, igaz rá 1 hónapra, december elején az összes tartományba bevezették a szigorításokat, mert a számok növekedtek.


Itt Magyarországon láttál több ezres napokig tartó tüntetéseket? hm?


Tájékozódjunk, tájékozódjunk és tájékozódjunk, mert a tudatlanság úgy terjed, mint a vírus. Felejtsük már el azt a tájékozódási formát, hogy " én ettől ezt meg azt hallottam", "nekem ezt meg azt mondta a haverom, és én megbízok benne, úgy hogy az biztos úgy is van.." BULLSHIT gondolkodás ez.

2021. jan. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!