Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a Fidesz megnyeri a 2022-es...

Ha a Fidesz megnyeri a 2022-es választásokat is, az ellenzék feladja a harcot?

Figyelt kérdés

Szerintem az utolsó lövesük ez az ellenzéki összefogás. Ha ezt is elbukják, kénytelenek lesznek fejet hajtani a Fidesz előtt. Külön-külön sem tudták legyőzni, de együtt sem.


Game Over.


2021. jan. 9. 13:51
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
24%

"Figyelj akinek egy csepp esze is van mint gondol arról, hogy a keresztény család modell és konzervatív értékek védelme mögé bújnak, kiplakátozzák,"


a "nincs ingyenebéd" baloldal kioktat kereszténységből is


a kereszténység alapelve, hogy az emberek vétkeznek


a baloldalé pedig az, hogy a pártitkár úr soha nem téved és tudja hogy a népének mi a legjobb, te meg virág elvtárs fogjad be a pofádat

óórbánista vagy?

2021. jan. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
69%

Persze, a másik oldalon is van olyan.


Csak, hogy a "másik oldal" nem erre építette az egész politikáját és nem sugározza ezt napi ötvenszer, és nem plakátozta tele evvel az országot.


Pusztán ez a különbség.

2021. jan. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
47%
És hozzáteszem szavaztam én a Fideszre. De mióta elmentek ilyen irányba többet a soha életbe nem szavazok rájuk az biztos.
2021. jan. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
2021. jan. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
70%

Már 2014-ben is úgy kampányolt az MSZP, hogy az utolsó esély. Ugyanez a szöveg 2018-ban is. Jövőre is ez lesz, hogy az utolsó esély az országnak szerintük [link]


Lényegében a költségvetési pénzek kellenek az ellenzéknek amiből kényelmesen meg lehet élni. Növekedtek a tanácsadók, polgármesterhelyettesek száma. Nagyon jó így nekik 😊

2021. jan. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
100%

#9, #13-nak:


Sokan gondolják úgy ahogy te, de ezzel is van egy kis gond!


Nem az a lényeg, hányan szavaznak az emberre, hanem hogy ki számolja a szavazatokat. (Sztálin)

2021. jan. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem maradnának, erre építették nagyjából az életpályájukat, szóval nem hiszem ha vesztenek feladják(legalábbis a többség). Én nagyon bízok benne, hogy ők nyernek, ha nem akkor kénytelen leszek elgondolkozni hogy egyetem után hova költözzek ki.
2021. jan. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
28%
A fidesz már most elbukta.
2021. jan. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
71%
Feri soha, ő megszívja magát és hajrá 2026!
2021. jan. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
83%

Az ellenzéknek pont az a feladata, hogy kérdőre vonja, támadja és ellenőrizze a kormánypártokat. Miért kellene feladniuk ezt a szerepet?

Ezt azért csinálják, mert ellenzék, nem azért, mert a választást akarják megnyerni.

2021. jan. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!