Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a Fidesz megnyeri a 2022-es...

Ha a Fidesz megnyeri a 2022-es választásokat is, az ellenzék feladja a harcot?

Figyelt kérdés

Szerintem az utolsó lövesük ez az ellenzéki összefogás. Ha ezt is elbukják, kénytelenek lesznek fejet hajtani a Fidesz előtt. Külön-külön sem tudták legyőzni, de együtt sem.


Game Over.


2021. jan. 9. 13:51
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
93%

Ha együtt indultak volna 2018-ban, akkoris kikaptak volna. Plusz 15 egyéni körzettel többet nyertek volna, de kb ennyi. 2018-ban az egyéni körzetek 55%-ban a narancs egyedül többet kapott, mint az egész ellenzék együttvéve. És listán is többet. Meg ott Szerencs, Mohács. Én inkább a tényekre hagyatkozom.

Meg persze az előválasztáson majd tudni fogják, hogy fideszes szavazó adja le a voksát vagy ellenzéki, hahaha.... Na ne viccelj. Simán meghekkelhető. Kik vesznek rajta részt és mennyien. Meg milyen platformon lesz megtartva. Van, akinek nincs nete sem, ha online. Na mindegy. Higgy benne, ha ettől neked jobb. Szerintem meg maga a jelenlegi ellenzék az akadály a kormányváltásra

2021. jan. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
37%

31

Már a főpolgármesteri előválasztást sem tudták meghekkelni a 2 bites fidesz szavazók. Ahhoz kellene kicsit gondolkodni is.

2021. jan. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
100%
Ez a baj, hogy megint Budapestre alapozol mindent. Budapest nem egyenlő Magyarországgal.
2021. jan. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
100%
A vidéki kistérségekkel, falvakkal nem foglalkozik a baloldal. Most sincs ez másképp. Mindig vidéke bukják el a választásokat.Ezzel a hozzáállásal, ez borítékolható megint. Én speciel budapesti vagyok, de, hogy inkább leszavazunk a Kutyapártra, mint erre az ellenzékre, az is biztos. Úgyhogy én Budapestre sem támaszkodnék. Mszp, Gyurcsány megosztó. Momentum folyamatosan azt mondta, hogy soha nem áll be Gyurcsány mellé. A Jobbik teljesen feladta az ideológiáját, azt sem tudja milyen párt, az LMP és PM meg kb nem létezik. Ezek rengeteg szavazatot fognak elvenni az ellenzéktől. Na mindegy
2021. jan. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
48%

34

Majd ha a vidéki kis falvakban még több ember elveszíti a munkáját és nem lesz mit enni a karantén miatt, akkor baloldali kampány nélkül is tudni fogják, hogy ne Orbánra tegyék az x-et. :)

2021. jan. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
48%

#33

Mivel eddig csak Budapesten volt előválasztás, azzal tudok példálózni. Ott is mondták a fideszesek, hogy majd így meg úgy megtrollkodják. Nem jött össze.

2021. jan. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
91%
Az előválladék választás egy vicc. Ugyan mi dőlt el rajta?
2021. jan. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
91%

A baloldal igazából retteg a valódi előválasztástól, ezért nem engedték indulni Puzsért.


Mert Puzsér nem fogja a gy németh erzsikének odaadni az alpolgármesteri széket, ezek már jó előre le voltak zsírozva.

2021. jan. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
48%

Mire ment volna Puzsér az előválasztáson Karácsonnyal szemben?


Karácsony Gergely 353 593 50,86%

Puzsér Róbert 30 972 4,46%

2021. jan. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
29%

Az előválasztásnak más tétje volt, nem a BÓÓÓÓÓRKAJIT AHOGY A RTL HÍRADÓ MEGASZONTA kellett leváltani.


Simán megverte volna Puzsér a tolvajbandát.

2021. jan. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!