Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért fertőz jobban a COVID–19...

Miért fertőz jobban a COVID–19 20:00 és 5:00 (éjszaka), mint 5:00 és 20:00 között (nappal)?

Figyelt kérdés

Nem találtam erre tudományosan vagy empirikus alátámasztott indoklást. Ráadásul a világvégi falvakban miért fertőz jobban éjjel, amikor alig néhány fő szokott kint sétálni...?


Este és éjszaka szeretek keginkább a friss levegőn sétálni, akkor kevés az ember az utcán. (1-2 óra alatt szinte csak az autóval járőröző polgárőrséget szoktam látni.)

Kénytelen vagyok nappal sétálni, amikor nagy a tömeg. :-/



2021. jan. 11. 14:24
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/74 everlight ***** válasza:
79%
A radikális tüntetéssel lehet csak véget vetni ennek a kamu járványnak.
2021. jan. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/74 anonim ***** válasza:
42%

50


Barátom örülök hogy felmérés vállalni ezt a véleményedet,én is ezt gondolom.Annyira átlátszó ez az egész és lehet látni hogy mire megy ki a játék.Ez egy előre megtervezett szándékos válság.Raadasul létező vírusra sincs szükségük hogy a hülye emberekkel beetessek ezt a kamu szart

2021. jan. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/74 anonim ***** válasza:
25%
Ah, végre! Megjöttek a gondolkodók!
2021. jan. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/74 anonim válasza:
73%

Szntm jó ez az intézkedés!

Nem járkál kint a sok alkoholista meg drogos estére és szurkál meg.

Értem én ezt jelenleg az 5-6 óra tájékra.

2021. jan. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/74 anonim ***** válasza:
73%
#54 Azért nem szurkálnak meg, mert TE nem járkálsz kint. Ők ugyanúgy járkálnak, és megtehetik, hiszen a "rendőrség" nem foglalkozik a bűnözőkkel.
2021. jan. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/74 anonim ***** válasza:
90%
Mert az ember jobban fél éjjel a haláltól így inkább napközbe fertőződjön meg vagy érje baleset, a sorsot nem lehet teljesen kizárni. Látod én is itt vagyok biztonságba, vifi mellett, és majd 3 óra alvással megyek dolgozni, de oda is csak azért hogy pletykáljak. Egyébként nem terjed jobban a vírus ilyenkor sem. 1: szálj le a magas lóról baszki
2021. jan. 26. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/74 anonim ***** válasza:
90%
Ja bocs 2-est akartam írni. Az 1 a kérdező kommentje
2021. jan. 27. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/74 anonim ***** válasza:
6%

Aki esetleg nem volna vele tisztában, vagy inkább tagadja, próbál róla nem tudomást venni, annak elmesélem a helyzetet


Van egy rétege az embereknek, akik este 8 és 11 között összeverbuválódnak, kocsmáznak, drogoznak, buliznak. Ha nincs nyitva a kocsma, vagy egyéb szórakozóhely, akkor az utcán.


Ezenkívül, mivel nincsenek annyian az utcán, ezért sokkal könnyebb különböző büncselekményeket elkövetni, legyen az betörés, rablás, erőszak. Így ezekre is kisebb az esély.


AKinek hiányzik az esti 8:20as biciklizés, az menjen 7.20kor. Nem tud, egyetlen egy ember sem komoly érvet felhozni, hogy mit tudna este csinálni, amit most nem. Ne gyere azzal, hogy dolgozol, mert nem dolgozol reggel 5 től este 8 ig. 1 éve lázadoztok, bármi ellen, ami ellen lehet. Indokotok az, hogy kamu a vírus, vagy nem is veszélyes, vagy az, hogy nem működnek a lezárások. Mind a három téves kiindulási alap. Fűtőelem a kormány utálata, amivel még egyet is tudnék érteni, de nem válság idején lázadozunk. Értelmes, civilizált emberek ilyenkor együttműködve a közös jót keresik. Rossz emberek vagytok. Az emberiség kártevői, az emberiség veszélyeztetői. Mindezt önös érdekből teszitek. Ha lenne Isten, menny és pokol, és végső elszámolás, ezért biztosan nagyon csúnyán járnátok, de sajnos nincs. Így marad majd az évtizedes lelkiismerettel való elszámolás, majd 20év múlva, mikor a gyerekeitek tudni fogják az igazságot, és nektek a szemükbe nézve kell azt mondani, hogy "Hát én nem hittem el fiam, és gátoltam a védekezést". Ezt úgy fogjátok mondani, hogy a halálozási szám lehet 10millió felett lesz a világon, de az is lehet, hogy el sem tűnik akkora. Kellemes lesz!

2021. febr. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/74 anonim ***** válasza:
90%

Honnan tudod hogy nincs végső elszámolás?

És azt hogy évtizedekig szenvedünk emiatt?

Egyébként van olyan amit csak éjjel lehet és te is leírtad: a betörés

De ez engem nem érint, viszont ha titokban meg akarom látogatni a családom másik felét természetesen maszkban, 50 év alatti egészségeseket, ha nem indulok 3kor, és nyilván nem tehetem mert igazoltatnak, akkor nem érek haza reggel 9ig, és valószínűleg lebukok. A család két fele rosszban van, de így én sem tudom össze fogni. Úgyhogy igen, ebben is korlátol, nem csak azokat akik drogoznak. Úgyhogy te sem vagy sokkal jobb ember.

2021. febr. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/74 anonim ***** válasza:
20%

59


Tehát te éjszaka közepén, és hajnalban látogatod a családod? Értem.


Honnan tudom? Onnan, hogy 2021ben élek, és nem a középkorban

2021. febr. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!