Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért utálnak mert Fideszes...

Miért utálnak mert Fideszes vagyok?

Figyelt kérdés
Én szeretem őket ez a politikai nézetem el kéne fogadni és túllépni rajta

2021. jan. 12. 16:44
1 2 3 4
 11/37 int: f(der)*g=f*g-int.g(der)*f ***** válasza:
68%
Kérdező, a Fidesz nem csak pár személyes vélemény szerint rossz, hanem bizonyíthatóan. Tudják ezt ők maguk is, ezért hord el a közmédia már már nevetséges módon mindent aljas, hazug, szemét, szarnak, aki nem Fideszes. Linkelek majd neked majd neked egy jó kis videót a közmédia zsírdisznójáról, aki mindenkit elhord mindennnek, aki szidja a nagyvezért, hiszen ezért kapja a fizetését. Milyen nézete van a Fidesznek? Fejtsd már ki a nagy pártod igaz és hű nézeteit, hogy mik is azok. [link]
2021. jan. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg a barátaidat, ismerősödet, nekem van Fideszes ismerősöm, elvitatkozunk és ennyi, attól nem romlott meg a kapcsolatunk, nem utáljuk egymást.
2021. jan. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
2%
Mert toleránsak és elfogadóak. Ja, pont nem xD.
2021. jan. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
70%
Azért mert csak az elmebajosak szavaznak a fideszre.Ti vagytok az ország pusztítói.Rosszabbak mint bármilyen vírus.Én is leépítettem a fideszes barátaimat, beszélni nem vagyok hajlandó velük.
2021. jan. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
79%

Mert a fidesz akire szavazol kiválóan kettészakította a társadalmat fideszesre és nem fideszesre. 2018ban ment a gyűlöletkampány hogy "a hülye lipsik nem szavaznak a fideszre biztos beengedik a gonosz migránsokat" nyílván a szavazóik benyelték, vagyis utálni kezdték azt aki nem fideszes. Most aki ellen gyűlöletet szít a fidesz mégis hogyan reagáljon erre a helyzetre? Kezdje el imádni a fideszt és a szavazóit akik azt az embert hatalomra juttatták aki őt adott esetben nehéz helyzetbe hozta?


Na már ezért is jobb volt Gyurcsány. Nem szeretem Gyurcsanyt soha nem is szavaztam rá, de Orbán mellett jobb mindenképp. Ha volt véleménykülönbség az emberek meghallgatták egymást és úgy voltak vele hogy oké ő ezt gondolja én meg nem. Most orbán alatt ez elképzelhetetlen.

2021. jan. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
72%

"Miért utálnak mert Fideszes vagyok?"


Felsorolnál néhány dolgot, amiért szereted Fideszt? Csak hogy látni lehessen, mivel értesz egyet.

2021. jan. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 A kérdező kommentje:
Orbán Viktorral értek egyet!
2021. jan. 12. 18:52
 18/37 anonim ***** válasza:
77%

"Miért utálnak mert Fideszes vagyok?"


Kérdésben a válasz! :)

2021. jan. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
100%
Aki elkezdi megmagyarázni, hogy miért KELL utálni valakit amiatt, hogy nem a neki tetsző pártra szavaz és helyesli azt, hogy másokat pártpreferenciájuk miatt mocskoljunk, az menjen, vizsgáltassa ki magát, mert nem normális.
2021. jan. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
29%
Fideszt 3 féle ember szidja: 1.aki nem elégedett de ettől még rá szavaz jobb híján (mikor iskolás voltam szüleimet sem érdekelte hogy mások mégrosszabb jegyeket kaptak) 2. aki alapból ellenzékhívő 3. olyan fiatal akinek nincs saját véleménye de valami plátói szerelme fideszellenes ezért terjeszti ugyanazt az igét mint ő, hátha amaz felfedezi őt és kap pár kortyot a rudambó’ léből
2021. jan. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!