Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért utálnak mert Fideszes...

Miért utálnak mert Fideszes vagyok?

Figyelt kérdés
Én szeretem őket ez a politikai nézetem el kéne fogadni és túllépni rajta

2021. jan. 12. 16:44
1 2 3 4
 31/37 A kérdező kommentje:
Ezek szerint Sorossal igen. Te tudod.
2021. jan. 13. 11:18
 32/37 anonim ***** válasza:
78%

31


Ha fideszessel nem akkor sorossal persze logikus :D

2021. jan. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
77%
Ez a fideszes logika, ahol csak ők léteznek, meg Soros.
2021. jan. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 int: f(der)*g=f*g-int.g(der)*f ***** válasza:
69%

"Aki elkezdi megmagyarázni, hogy miért KELL utálni valakit amiatt, hogy nem a neki tetsző pártra szavaz és helyesli azt, hogy másokat pártpreferenciájuk miatt mocskoljunk, az menjen, vizsgáltassa ki magát, mert nem normális."


Csak az a szitu, hogy a fütyiszesek direkt rombolják a nemzetet a saját javukra. A Fideszt nem azért utáljuk, mert MI más pártra szavaznánk, hanem mert nemzetromboló álkresztény hazug mocsok banda. Ezt értsétek már meg.

2021. jan. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
72%

Na látod, kérdező, tipikus szűkagyú fideszes vagy. Ha valaki nem fideszes, akkor biztos "Soros-szimpatizáns libernyák", ahogy mondani szoktátok, mert nektek csak ez a két pólus létezik, ennyi a politikai-gazdasági élet.


Tudod, értelmes emberek nem szeretnek ilyen szűklátókörüekkel barátkozni, és már ez a példa is minden elárul rólad. Nem tudom, művelődjél egy kicsit gazdaságpolitikai területen, aztán lehet, hogy megint lesznek barátaid.

2021. jan. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim válasza:
74%
Vajon miért?! Legyen már egy csöppnyi eszed és gondolkozz el!
2022. júl. 31. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
Aki felvállalja milyen pártért csápol annak mindig lesznek utálói akik hangosabbak mint az egyetértők. Ezt a kérdést feltennék más párt nevével arra is jönnének megmondóemberek hogy miért is ildomos utálni miatta valakit
2022. júl. 31. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!