Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Azért van ma ilyen helyzet,...

Azért van ma ilyen helyzet, mert a nyugodtan élni akarók terjesztették a vírust?

Figyelt kérdés
Gondoljunk bele, ameddig nyitva volt a szórakozóhely, a sok hülye végig ott volt, leszarva, hogy talán épp ott fertőzik meg egymást. Én egyetlen egyszer mentem le járványkor bulihelyre, akkor is csak egyéb segítség érdekében. Gondolom ha mondtam volna bárkinek, hogy nem kéne a másikra mászni járványkor, el lettem volna küldve a fenébe. Most pedig csodálkozunk, hogy ez a helyzet? A magyar élni akart, bulizott orrba szájba stb, most meg nem tud élni a korlátozások miatt.

2021. jan. 15. 00:09
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

#20 Valamelyik nap a média azt mondta, hogy másnap 5 centi hó fog esni a megyémbe.

Egy centi nem esett végül...


Az egész időjárás egy ezotérikus műsor amely a pénzről szól. Az Astro show keretein belül jobban megállná a helyét.

2021. febr. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

"Én se hiszek el mindent, na de nem is hazugság minden."

Valóban nem, az pl. igaz, hogy létezik a koronavírus. Mondjuk más nem jut eszembe a témában, amit a média terjeszt és igaz.

2021. febr. 9. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!