Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Előkészületben az ötödik...

Előkészületben az ötödik Orbán-kormány, vagy egy új korszak köszönt Magyarországra a kormányváltással?

Figyelt kérdés
2021. jan. 17. 00:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
75%
Ennél mélyebbre már nem süllyedhet magyarország. Már feladtam, nekem nyolc.
2021. jan. 17. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 jeverezi ***** válasza:
79%
Vadkelet volt, most is az és az is lesz. Nincs számomra értelme itt élni. Ide születtem (kár volt). Ahogy az 1# válaszoló írta ez egy posvány, és egyszerűen tényleg nincs kiút. A magyar ember önző, irigy úgy an block általánosságban, és ez óriási hiba!!
2021. jan. 17. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
38%
Milyen új korszak? Az ellenzék vezére és legnagyobb pártja a DK és Gyurcsány, pontosan tudjuk hogy kormányoz, simancsak visszalepes lesz a 2000' es évekbe.
2021. jan. 17. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
78%
O1G
2021. jan. 17. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 KárpátokGéniusza ***** válasza:
90%

Rajtunk is múlik mi lesz!


Ha hagyjuk lesz még 6.ik is! orbán szívesen élősködik rajtunk míg ki nem purcan.

2021. jan. 17. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
40%

Teljesen mindegy ki van a "trónon". Senki sem a köznép érdekeit helyezi előtérbe.

Nagyon nagy változásokra lenne ahhoz szükség világszinten, hogy valódi demokratikus, korrupciómentes országban, világban élhessünk.


Ezért is kár agyalni a politikán. Szavazással is csak az idejüket fecsérlik az emberek.

2021. jan. 17. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
61%

A véleményemet kb. leírtam ennél a kérdésnél:

https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__10..

16. válasz (01:34)

2021. jan. 17. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
76%
110%, hogy ismét megválasztja Vezírét kipcsak harcos népünk.
2021. jan. 17. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
50%
Hát jópár eddig kitartóan fideszes ismerősöm nagyon elbizonytalanodott az eddigi botrányok, meg a folyamatosan egyszerűsödő Fidesz vezenyszavak miatt. Mindenre csak a migráncs, soros és Brüsszel. Ezt azért az értelmesebbje egyre kevésbé fogadja be. Egy az egy ellen választás esetén szerintem most megbuknának. És sztem érzik is ezt. Nem hiába bővítik a család támogatásokat a fiatalok SZJA kedvezményeit meg hasonlókat. De mondjuk ha magamból indulok ki: a világ pénzét is odáigérhetnék a fülkében akkor is ellenük szavaznék. Ebből a sok balhéból, egy bites kampányokból egy életre elegem van.
2021. jan. 17. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
27%
Ha Gyurcsány eltakarodik a sleppjével együtt, akkor TALÁN van esély leváltani Orbánt...
2021. jan. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!