Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért hazudik ennyire az...

Miért hazudik ennyire az ellenzék?

Figyelt kérdés

Azt hazudják, hogy itt diktatúra és nyomor van, és egyre rosszabb itt élni.

Ehhez képest az elmúlt 10 évben több mint duplájára emelkedett a fizetésem, modernebb lett a tömegközlekedés, csökkent a munkanélküliség, megszűnt az imf hitelezés, komplett utcák, parkok, terek, házak lettek felújítva, de épületek bőven újak is, sokkal jobbak lettek a külkapcsolataink, végre van nyitás Kína felé is, és végre a nemzeti érzést is igyekeznek erősíteni a korábbi depressziós önutáló közhangulattal ellentétben. Sokkal jobb lehetőségek vannak családalapításra is, a sok erre vonatkozó kedvező intézkedés miatt, számtalan támogatás kapnak az emberek állambácsitól. Emellett sokkal szabadabb az élet is, jó most a covid miatt nem, de amúgy az. Több a lehetőség, akár munka, szórakozás, tanulás akár nyaralást illetően, és több a pénz is. A média is kiegyensúlyozottabb, régen összesen két jobboldali média volt a kurucinfó és az echotv, a többi száz meg balliberális volt, ma végre elértünk oda, hogy nagyjából az 50-50 százalékra beállt a helyzet, igaz a fb, twitter és hasonlók amik a legtöbb embert elérik most is liberálisak, szóval emiatt van aránytalanság a nemzeti oldal kárára, de talán majd ezen is lehet segíteni. Kérdésem tehát a következő, ha ennyi minden hasznos esemény történt, ennyire kiegyensúlyozott lett az élet, akkor ezt hogy a fenébe tudják néhányan nyomorúságos diktatúraként értékelni? Én a saját életemben semmi olyat nem tapasztalok ami miatt diktatúra lenne vagy nyomor. Kiváncsi lennék másnak milyen konkrét példája van erre, ami őt magát érintette, mert azt ugye ilyet nagyon nem hallani.



2021. jan. 20. 09:53
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/86 anonim ***** válasza:
88%
11 - szerintem te vagy nem vagy normális, vagy teljesen hülye vagy!:)
2021. jan. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/86 anonim ***** válasza:
19%

Nekem nem lett dupla a fizetésem -miután nyugdíjas vagyok-, de a közmű-szolgáltatások árcsökkenése miatt jelentősen könnyebb az életem még azzal együtt is, hogy a nyugdíjam nem egészen követi az inflációt.

Amitől tartok, baloldali kormány alatt újra eladják a közműveket és jöhet újra jelentős áremelés.

Arról nem is beszélve -amit a balodali médiák időnként belengetnek-, hogy nem lesz pénz a nyugdíjakra.

Másrészt a környezetemben annyi új ház épült az elmúlt pár évben, mint a korábbi 30-40-ben.

2021. jan. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/86 anonim ***** válasza:
21%

21


elővettem két visszaellenőrizhető számot :DD

és a balos idegei máris összeomlottak


na ez a baloldaliság

hitvilág, gyűlölet

ÓRBÁÁÁÁÁÁÁÁN

2021. jan. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/86 anonim ***** válasza:
33%

Aki azt mondja, hogy Magyarországon diktatúra van az nem normális. Egyébként a "magyar embernek" muszáj valakit okolnia miért sanyarú a sorsa. De saját magában nem keresi a hibát. Mert az Orbán hibája az is, hogy nem tanult, nincs/nem megfelelő a munkahelye. Továbbá a fiatalok nagy részének a munka alapból büdös, csak a Home Office és a társai a megfelelő... De ugye ez is az Orbán hibája.

A másik meg, hogy valaki Gyurcsány idején élt jobban, valaki meg Orbán idején. Alapvető, hogy a másikat kell szidni.

Ez a saját véleményen, se a jelenlegi ellenzéket, se a kormányt nem támogatom. De Orbán még mindig több potenciállal rendelkezik (sajnos) mint az ellenzéki politikusok nagy része. Várom a lepontozást.

2021. jan. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/86 anonim ***** válasza:
90%

Na látod kedves nyugdíjas!

A fejlődésnek ára van.

Azokat az új épületeket mind,hitelből építik.

A világon semmi sem változott.

Néhány év,és jön az összeomlás.

A gazdasági ciklikusságot képtelen felismerni az ember,inkább ráfogja a politikára.Az egészért a gazdaság szereplői a felelősek.Azok akik 10 millióért számláznak egy wc csészét,meg 100 millióért egy építési előtanulmányt...

2021. jan. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/86 A kérdező kommentje:
Vicces mennyi irigy ember válaszol. De ami még viccesebb, hogy most jól értem ti tényleg meg akartok győzni arról, hogy igazából nem is jó az életem, nem is érzem jól magam? hanem $zar a sorsom. hát oké le lehet tagadni a valóságot, de minek? :D
2021. jan. 20. 10:33
 27/86 anonim ***** válasza:
89%

Nem a sorsod lett sz*rabb.

A felfogásod.

Azt gondolod hogy az "ellenzék" hazudik.

Azt gondolod a mostani kormány az igazmondó.

2021. jan. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/86 A kérdező kommentje:

27

Azt mondom amit tapasztalok, és ha egy állítás tagadja a valóságot, akkor az hazugság. sorry

2021. jan. 20. 10:38
 29/86 anonim ***** válasza:
89%

Nem.

Amit TE gondolsz/hiszel,az írod.

Nem azt ami a tény.

sorry :)

2021. jan. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/86 A kérdező kommentje:

29

Szerintem meg be vagy kakálva hogy ha valakinek jó az élete,elégedett a kormánnyal és ennek hangot ad, az rontaná az ellenzék esélyeit 2022-ben. Ezért most próbálod behazudni hogy valójában a macska kutya, az egér meg elefánt. A hozzád hasonló hasznos hülyék meg egyet is értenek veled, mert nem veszik észre, hogy ezzel maguk alatt vágják a fát. A valóságot ugyanis nem lehet megcáfolni, csak letagadni.

2021. jan. 20. 10:48
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!