Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lehetne, hogy a 60év feletti...

Lehetne, hogy a 60év feletti (tényleg veszélyeztetett) korosztályt beoltják, aztán feloldanak mindent?

Figyelt kérdés

60 év felettiek be lennének oltva.


Onnantól ki fertőz kit?

Mert a 60 évnél fiatalabbak, ha elkapják, abból már nem lenne ilyen halálozási adat, kórházi adat, mert nem igazán dönti le őket.

Ha 30 vagy 40 éves ember elkapja és alig vannak tünetei, kb. megfázás vagy még az se (ismerősi körömben mindenkinek max. ennyi volt), akkor kit fertőz meg:

másik 30-40-50 évest, akinek nagy valószínűséggel nem lesz komolyabb baja

vagy

60 év felettit, akinek lehet komolyabb baja, DE NEM LESZ, MERT BE VAN OLTVA


Így fel lehetne oldani minden korlátozást.



2021. jan. 20. 21:51
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

Én az autókat tiltanám be. Balesetek miatt. Meg a légszennyezés több ezer embert öl meg.

Basszus több ezer ember az nagyon sok és csak úgy hagyjuk,h legyenek autók. Áh....

2021. jan. 22. 22:28
 22/24 anonim ***** válasza:
72%
Kérdező, 18-as vagyok. Nincs esetleg valami reakció? Bár gondoltam, hogy ez a vakcina-ellenes bagázs figyelmen kivül hagyja az értelmes érveket...
2021. jan. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

"és csak úgy hagyjuk,h legyenek autók"

Azt ugye tudod, hogy kormányzati engedély nélkül senki sem vezethet autót? Felháborító!!! Hatvan év alatt bárki vezethessen autót!! Ez már maga a fasizmus!!

2021. jan. 23. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
72%
Én vagyok a pte-s. Még az oltás kezdetén jött egy e-mail,hogy megpróbálja az egyetem beoltatni a dolgozóit és hallgatóit. De lehet, hogy ez később lesz csak. Én az ÁOK-n keresztül kaptam meg.
2021. jan. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!