Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lehetne, hogy a 60év feletti...

Lehetne, hogy a 60év feletti (tényleg veszélyeztetett) korosztályt beoltják, aztán feloldanak mindent?

Figyelt kérdés

60 év felettiek be lennének oltva.


Onnantól ki fertőz kit?

Mert a 60 évnél fiatalabbak, ha elkapják, abból már nem lenne ilyen halálozási adat, kórházi adat, mert nem igazán dönti le őket.

Ha 30 vagy 40 éves ember elkapja és alig vannak tünetei, kb. megfázás vagy még az se (ismerősi körömben mindenkinek max. ennyi volt), akkor kit fertőz meg:

másik 30-40-50 évest, akinek nagy valószínűséggel nem lesz komolyabb baja

vagy

60 év felettit, akinek lehet komolyabb baja, DE NEM LESZ, MERT BE VAN OLTVA


Így fel lehetne oldani minden korlátozást.



2021. jan. 20. 21:51
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Nem egészségtudományi. Hanem az egész egyetem, tehát Bölcsész, Matematikus, Zenetudományi stb.
2021. jan. 20. 23:43
 12/24 anonim ***** válasza:
63%
Akkor kitalálnák hogy a vírus most már a fiatalokat is öli abból a heti 1-2 halálesetből.
2021. jan. 21. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
64%
Ha valaki oltatja magát az olaj a tűzre, annál szigorúbbak lesznek a korlátozások. Már csak azért is, nehogy kiderüljön, hogy hatástalan a vakcina. Vagy ne csökkenjen az oltakozási kedv. Mert el akarnak jutni a 100%-os oltottságig. Mert nekik az újszülött oltatlan ember is hatalmas ellenség.
2021. jan. 21. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
60%
Ha oltatod magad nem csak magadat veszélyezteted, hanem másokat is jobban tudnak általa kötelezni. Tehát rombolod a demokráciát, a politikai morált a diktatúra felé.
2021. jan. 21. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
16%
PTEn is oltanak. Bár nem tudom, hogy minden karon. Én ÁOK-ra járok, a héten kaptam meg az első adagot.
2021. jan. 21. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 everlight ***** válasza:
45%
Mintha kellene oltás,sose oldják fel,mert a gyáva ingyen élők akarják ezeket a korlátozásokat a hamis biztonság értetért.
2021. jan. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
53%
Az idősek között is sok a házibuli. Folyamatosan politizálnak az utcán meg ötye partikat tartanak egymás szájában lihegve, aztán a fiatalok meg nem mehetnek sehová.
2021. jan. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
73%

Kedves kérdező! A feltételezésed több sebből is vérzik. De ezért is van, hogy nem magadfajták hozzák a döntéseket, hanem olyanok, akik megfelelően átlátják a helyzetet, és megtudják vizsgálni több aspektusból is.


Először is: Miből gondolod, hogy csak az idősek halhatnak meg? A leggyakrabban tényleg ők szoktad, de ettől függetlenül NEM csak ők halnak bele a vírusba. Illenek megnézni az adatokat interneten, természetesen véletlen sem hírmegosztó portálokról, hanem hivatalos szervek weblapjairól. Mi van az autoimmun betegekkel? Mi van az ilyen tüdőbeteggel, az olyan rákossal akit kemóznak fél éve, meg a nem tudom milyen betegekkel akik szintén kiemelten veszélyeztetettek?

Másodszor: Miután mérlegelted az egyest, akkor szerinted hány ember van még, akiknek leplezetlen autoimmun-, vagy bármilyen felettébb veszélyes betegségük van?

Oké, és hogyha beadjuk az időseknek, a veszélyeztetetteknek, és mindenkinek, akinek ezek szerint be kellett volna, mi van azokkal, akik teljesen egészségesek voltak, 40-50 évesek, és mégis meghaltak? És hogyha bemerjük adni ezeknek az embereknek is, akkor miért ne mernénk mindenkinek? Ja mert te akkor különleges leszel, vagy mi...?

Harmadszor: Ez hol lenne előrelépés a gazdaság tönkremenésében? Családok mennek tönkre a koronavírus miatt. Mielőtt még valaki belém állna, hogy a média így hazudik meg úgy, persze, ez nyilvánvaló, nekik ebből van pénzük... Felfújják az egészet. De ne gondoljuk azt, hogy ez nem valós probléma attól még. Rengetegen vesztették el az állásukat e miatt. Gyerekek éheznek. Ez nem javulna meg akkor sem, ha csak a fent leírt embereknek adnánk be a vakcinát, mert akkor is ugyanúgy lockdown-t kéne tartani, hiszen hiába nem halnak bele az emberek, kórházi ellátásra van szükségük.

Az mRNS vakcina alkalmazása pedig egyáltalán nem veszélyes. Személyesen ismerek olyan Budapesten tanuló diákot, aki már megkapta a vakcinát annak érdekében, hogy bökkenő mentesen tudja folytatni az orvosi tanulmányait, sőt! AZ egész osztálya megkapta, és nem lett semmi bajuk, ehhez mit szólsz? Mindenki teljesen rendben van.

A 10-15 éves mellékhatásoknak a témáját pedig szerintem ejtsük, mert már nem egy helyen leírták, hogy az mRNS vakcinát már használták korábban is. Csak nem magyar kereskedelmi hírlapokról kéne tájékozódni, miközben bemantrázzuk magunkat, hogy az jobb, mint a televízió, csak mert a televízió régi, és ti már ugye egyik kereskedelmi platformról másikra váltottatok, mert a televízió mindig hazudik... Aha, mert a hírlapok aztán nem! Neki lehet állni hivatalos szervek oldalán tájékozódni.

2021. jan. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

"PTEn is oltanak. Bár nem tudom, hogy minden karon. Én ÁOK-ra járok, a héten kaptam meg az első adagot."


erről hol lehet olvasni?

2021. jan. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
19-es, úgy tudom, hogy csak csak az orvostudományokat tanulók kapnak oltást egyenlőre, mert az ő esetükben indokolt, hogy ne számítógépen keresztül nézzék például a boncolást. Teljesen érthető, ez egy jó lépés annak érdekében, hogy megbízható szakembereink legyenek a jövőben is. Bár olvasni nem tudom, hogy hol lehet róla.
2021. jan. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!