Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért olyan furcsa hogy nem...

Miért olyan furcsa hogy nem facebookozok?

Figyelt kérdés
Szerintem egy undorító oldal, ami tönkretette az emberi kapcsolatkat, és csak irigységről, hiúságról és hazugságról szól. Az egyetlen hasznos funkció a chat, de azt tudja más oldal / alkalmazás is. Mit nem lehet ezen megérteni? Mit kell az olyan $zarságokkal fárasztani, hogy "nemár a mai korban már alap hogy fbon legyen az ember?" Hát szerintem nem alap.

2021. jan. 21. 19:53
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
53%
Aki mást használ helyette az mit használ ?
2021. jan. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

"Az egyetlen hasznos funkció a chat, de azt tudja más oldal / alkalmazás is. Mit nem lehet ezen megérteni?"


Tudja más is, de egy csomó ember a fb-on van, azt megtanulta, tud rajta chatelni, ezért ha chat-elni akarsz vele, akkor nem fog a kedvedért mást installálni, megtanulni.


Sokan vannak, akik nem sokat konyítanak a géphez, és örülnek, hogy ezt megtanulták, nekik működik, nem akarnak másra váltani.


Pl, ha egy közösséghez csatlakozol, akik ott tartják a kapcsolatot (bármi lehet, pl. sakklub, és ott írják, hogy mikor lesz a következő klub, stb.), ott üzengetnek, akkor nem fognak a kedvedért mind átállni másra


Szóval a FB-nak van már egy mometuma, hogy majdnem mindenki rajta van, ezért várják el az emberek, hogy te is azon keresztül chatelj velük, üzenj.

2021. jan. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

"aztán barátnőm az apjától megtanulta hogyan lehet feltörni egy fiókot, és miután megmutatta nekem a fiókomon többet nem léptem be"


Na és hogyan kell? Furcsa lenne, ha ilyen nyílt biztonsági hiba lenne a FB-on. Leírod pár lépésben, hogyan ment a feltörés?

2021. jan. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
7 éve volt 13-mas. Fene se tudja már, szerintem a barátnőm se, mert azóta rég nem ilyenekkel foglalkozik, akkoriban nagyon benne volt.
2021. jan. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
14: a lényeg, hogy a cégek nagy pénzeket fizetnek azért, ha valaki tud biztonsági hibát mondani nekik, úgyhogy valami triviális lehetett pl. a böngésző eltárolta a jelszót vagy ilyesmi, de a kétlépcsős azonosítással manapság már az sem menne
2021. jan. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy nem rendes feltörésről volt szó, ettől függetlenül felhagytam vele.. na meg Az taszított főleg, hogy kiraktam a profilképet és mindenki "húú de gyönyörű, menő", stb. Ez a fajta bamba emberi dicséret nem hiányzik az életembe.
2021. jan. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
#11: Nekem van whatsapp-om és viberem. Aki nagyon akar, az ott elér (a telefonon kívül), aki meg problémázik, mert nem vagyok fenn fb-on, azt lesz*rom.
2021. jan. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 MolotovPunk ***** válasza:
Nem vagy egyedül vele.Én már kb 9 éve töröltem magam facebook-ról,egyébként nem is hiányzik nekem egyáltalán.Inkább Iwiw-et használtam,de az 2014-ben sajnos megszűnt,így nem is használok már közösségi oldalakat a hírekről meg hírportálokon értesülök.Van skype-om,meg telefonom,aki keres az azon el tud érni.
2021. jan. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!