Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért olyan furcsa hogy nem...

Miért olyan furcsa hogy nem facebookozok?

Figyelt kérdés
Szerintem egy undorító oldal, ami tönkretette az emberi kapcsolatkat, és csak irigységről, hiúságról és hazugságról szól. Az egyetlen hasznos funkció a chat, de azt tudja más oldal / alkalmazás is. Mit nem lehet ezen megérteni? Mit kell az olyan $zarságokkal fárasztani, hogy "nemár a mai korban már alap hogy fbon legyen az ember?" Hát szerintem nem alap.

2021. jan. 21. 19:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van facebookom, de kb 3-4 havonta 1x lépek be.
2021. jan. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
84%
Érdekes, hogy Amerikában már "Boomerbook"-nak hívják, mert szinte csak nyugdíjasok használják.
2021. jan. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
68%
Nem furcsa. Egy magyar ember sem fészbúkozik, az ilyen antimagyar páváknak való.
2021. jan. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 molnarmarcell21 ***** válasza:
40%
Nem kötelező fenn lenni a fészen, ellenben van egy csomó előnye. Hogy hogyan használod, az csak rajtad múlik.
2021. jan. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
83%

#2. Ez nálunk is kialakulóban van. A fiatalok inkább elmennek más platformra, hogy az öregek ne lássák mit posztolgatnak.

Persze, alapvetően nem probléma, ha valaki nem Facebookozik. Mostanában azért hasznos ha van, fel tudod venni a barátaiddal, ismerőseiddel a kapcsolatot, vannak csoportok, személyre tudod alakítani a hírfolyamot, szóval nekem nincs vele problémám.

2021. jan. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem furcsa, mivel már én sem. Szerintem is egy undormány és teljesen igazad van kérdező! Csak idiótáknak való - én is totál leépültem, amikor még használtam, de szerencsére felébredtem és rájöttem, hogy mire való... Függővé teszi az embereket, egymásnak ugrasztja őket, szétszakítja a valós kapcsolatokat, időpazarlás és teret ad az unintelligens csőcseléknek meg minden undormánynak. Titokban annak drukkolok és azt várom, hogy mikor szünteti meg egy hasonlóan gondolkodó hekker az egész fb-t, hogy az emberek végre visszatérjenek a való világba és elkezdjenek foglalkozni a szeretteikkel élőben és leszállni egymás kukkolásáról, a rivalizálás és képmutatás bálványáról!
2021. jan. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

25 vagyok, nekem sincs facebook-om. Még gimi alatt volt, de meguntam azt a rengeteg marhaságot, amit nap, mint nap posztoltak, így töröltem. Egyetértek, hogy a legundorítóbb oldal (a Tiktokkal együtt).

Azóta, ha megismerkedek valakivel és mondja, hogy nem talált meg fb-on, a válaszom, hogy nekem nincs olyanom. Ilyenkor kb úgy néznek rám, mintha ufó lennék, sőt már azt is megkaptam, hogy ha nem vagyok fenn, az olyan, mintha nem is léteznék.

2021. jan. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem alap a face, csak ezt próbálják meg elhitetni és rákényszerítik az emberekre..!
2021. jan. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
77%
Nekem volt 7 éve, pár hónapig használtam, aztán barátnőm az apjától megtanulta hogyan lehet feltörni egy fiókot, és miután megmutatta nekem a fiókomon többet nem léptem be... Az a gáz, hogy nem alap a face, nem kéne alap legyen, de mégis rengeteg dologból maradtam ki a facebook miatt, van olyan pl it a gyakorin is, akivel érzem hogy egy hullámhosszon lennék egy adott témával, ő is szívesen beszélne velem, kérdezi van-e fbom, mondom neki hogy nincs, kész, nem ír többet. Elég szar érzés.
2021. jan. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy nem értem, alapból milyen társaság az, hogy azon pattog valaki hogy van face-en vagy nincs.
2021. jan. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!