Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor nyitnak szerinted q...

Mikor nyitnak szerinted q középiskolák?

Figyelt kérdés

Végzős vagyok és nagyon örülnék ha végre kinyitnának a sulik,mert az online oktatás minden, csak oktatás nem.


Szerintetek február 1.jén kinyitnak?

Vahy ahogy a többi korlátozása is, úgy ez is elhuzodik, amíg nincs elég vakcina?



2021. jan. 21. 23:36
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
14%

Nagyon remélem hogy kinyitnak a közép iskolák. Ezért is írtam alá a Mi hazánk mozgalom korlátozás feloldása aláírás gyűjtését.


Az online oktatkás egy kalap f#os úgy ahogy van.

2021. jan. 22. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
25%
Már sosem nyitnak ki. A covid velünk marad. Újabb mutáncs hullámok jönnek
2021. jan. 22. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
64%

Most fognak tárgyalni, hogy az érettségizőket előre vegyék e oltási sorban és ha be lesznek oltva őket visszaengedik.


A nem érettségizők valószínűleg ezt a tanévet online viszik végig. Legalábbis a tavaszi szünetig fixen.



Csak kérdés ki az aki be fogja magát oltatni? Én is végzős vagyok de senki sem kéri a 30 fős osztályomból az oltást...

2021. jan. 22. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
83%
Nem valoszinü, majd szeptemberben.
2021. jan. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
Orbán Viktor a Kossuth rádióban Müller Cecília az operatív tőrzs tájékoztatóján Gulyás Gergely meg a kórmányinfón szólta el magát, hogy fent kell tartani a korlátozásokat
2021. jan. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
60%

#11

Szerintem meg a jelenléti oktatás a fos. Pont a Mi Hazánknak kéne tudnia, hogy a cigányok milyen terrort leművelnek egy-egy suliban. Most, hogy távtanci van a középiskolákban, sok magyar gyerek biztonságban van.

2021. jan. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem kényelmesebb otthonról tanulni. Az órákat ugyanúgy le tudják adni online. Olyan, mintha ott lennél. Látod, ahogy ír, tudsz jegyzetelni, de akár fel is tudod venni és később visszahallgatni. Ez mondjuk például egy előny. Én mit nem adnék, ha Egyetemen korábbi kurzusok meglennének videó formátumba, így ha szükséges vagy ismételnék magamtól visszatudnám nézni. Például most nagyon-nagyon jól jönne a záróvizsga felkészülés alatt, ha az előadásokat végig tudnám hallgatni. Szóval plusz érv.


Sokan azt mondják, hogy nem tudnak interakcióba lépni úgy, mint élőbe -> de tudnak. a tanár ugyanúgy kérdezhet és ugyanúgy láthat téged arccal is.


A hátrány az, hogy ugyebár kell számítógép, mikrofon webkamera. - Az emberek többségének van ... - akinek meg nincs akkor az államnak-e felé kéne menni, hogy az iskolák a tanulóknak biztosítanak laptopokat, így a későbbiekben is mehet az online oktatás, még akkor is amikor nincs vírushelyzet.


Már 2021-ben vagyunk - változzon már a világ valamerre.

2021. jan. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól alakulnak a dolgok ,Április végén.
2021. jan. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
43%

#17 Egyetértek teljes mértékben.


De ezek a nyomorékok vissza akarnak minket terelni az iskolába! A kva anyjukat. Nekem jó itthon, sokkal kiegyensúlyozottabb vagyok.


Biztos, hogy a falnak megyek ha február 1-től nekünk iskola.

2021. jan. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
77%
Mármint minket, végzősöket*
2021. jan. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!