Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Mi Hazánk Mozgalom vagy a...

A Mi Hazánk Mozgalom vagy a Momentum az értelmesebb párt?

Figyelt kérdés
Melyikre szavaznál előbb?

2021. jan. 22. 12:41
 81/124 hypno ***** válasza:
17%

#80


Annak apártnak az összes kirakatban lévő tagja MINDÍG a legszélsőségesebb, formációkban tűnt fel és vitézkedett.

MIÉP, Jobbik. Amikor a jobbik kikonszolidálódott alóluk, és választást sem nyertek, hogy hatalomból pusztíthassanak, akkor gründoltak maguknak egy saját gittegyletet.

2021. jan. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/124 anonim ***** válasza:
78%

81 szerintem nagyon nem látod jól. Pusztíthassanak? Ahogy én látom, ők építenek.

https://www.youtube.com/watch?v=dhjXHtk6H2U&t=10s


A Fidesz pusztít:

[link]

[link]


A lényeg, hogy 600 milliárd hiányzik az EÜ-ből, és 350 milliárdét szépültek a Fociházak az elmúlt 10 évben. Ki rombol?

2021. jan. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/124 anonim ***** válasza:
14%

Kaiser bűnöző. Semmit nem vesztett volna az ország a kivégzésével.

De tudod egy halálbüntetés nem egyről a kettőre megy. Van, amikor 20 évet is várnak rá a rabok. Emellett egyre fejlettebb lesz a rendszer, egyre kevesebbet fog hibázni.

2021. jan. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/124 anonim ***** válasza:
72%

Ha hazafiak hazaárulóznak, akkor MiHazánk felejtős nekem. Az könnyű darálos story egy vicc mégis én régen 11 évesen több meleg, transz, lgbt dolgot (youtube, könnyek, oldalak, sorozatok, animék, filmek, játékok) találtam a neten, mint abban a könyvben. Könnyen darálnak, ha nem olvasták fel a néző közönségnek a tartalmát. Nyilván nem nekem szánták a darálást.


Momentum szenvedése az ellenzékben a legjobb nézni, hogy ha beállnak, akkor muszáj szerepet és értékrendet, elvet váltani. Vagyis a momentum "taktikusabb" párt és "igazabbszavú", mint mihazánk. Fájdalmas szavak!! Még miket tanulnak meg a politikáról.


Nem tudom, hogy van olyan mihazánk mihez szimulna, mert azt mondtani, hogy se melyik azt nem jelent semmit így. Mondjuk koalíciós kormány elkerülhetetlen, ha tudnának nyerni, de nincs teljes többsége, akkor muszáj válaszolni a kérdésre nekik is. Csak titkolózás folyik náluk ebben ez is egy taktika. Mihazánkos választó meg majd meglepődik ezzen, hogy mit fog választani.


Momentum talán nem a választás megnyerésekor hazudik egyet nagyot majd, hanem elöbb hazudik majd dolgokat (és csinálja is). Kiszámítható hazudozás jobban szeretem, mint meglepi semmiből jövő hazudozás egy naptól kezdve. (Tudom, hogy miket mondtanak és kampányolnak mihazánk, ifjúbb jobbikból kellene tanulni nekik a legtöbbet)


Szóval kiszenvedve a momentum lesznek nekem. Persze természetesen dolgozók rajta úgyis.

2021. jan. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/124 anonim ***** válasza:
96%
84es, Google Fordító vagy Pálinka? Mert nem igazán jött át minden szószerkezet.
2021. jan. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/124 anonim ***** válasza:
95%

85

Hétvégi magyar iskola nyugati országban.

2021. jan. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/124 anonim ***** válasza:
68%
A Momentum előre visz, a MH visszatart!
2021. jan. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/124 anonim ***** válasza:
69%

87, így van! Csak attól függ, merre az előre, és mitől tart vissza?


Amugy komolyan kifejthetned!

2021. jan. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/124 anonim ***** válasza:
96%

Aki nem áll be a Fidesz-hatalom megdöntésére, az erősíti azt - az pedig -remélem - a sötét múlt lesz!

Számomra minden irány előre van, ami kiheréli ezt az unortodox illiberalizmust!

Mondom ezt Jobbikosként.

2021. jan. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/124 anonim ***** válasza:
57%

89

"Jobbikosként"? Mikor néztél utoljára tükörbe, szerencsétlen?

2021. jan. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!