Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Mi Hazánk Mozgalom vagy a...

A Mi Hazánk Mozgalom vagy a Momentum az értelmesebb párt?

Figyelt kérdés
Melyikre szavaznál előbb?

2021. jan. 22. 12:41
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/124 anonim ***** válasza:
84%

#42, #43-nak:


Én lettem a hobbid, "Levi"?

2021. jan. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/124 anonim ***** válasza:
74%
Maradjunk annyiban, hogy van fontosabb is az országban mint az Olimpia. Ezért nem akarta a Momentum, hogy x milliárd eurót ne játsszák át lölö cégeibe hanem költhetnék sokkal fontosabb dolgokra, mint EÜ, Oktatás, vagy esetleg út hálózat fejlesztése stb.
2021. jan. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/124 anonim ***** válasza:
61%

53

MONDOM én, hogy NEM nézted meg ANNAK IDEJÉN, hogy mennyibe került volna az olimpia NEKÜNK, mennyi pénzt KAPTUNK VOLNA előre a kiépítésére, és MENNYI későbbi min. haszna lett volna. NEM, nem turizmus, hanem a maradó épületek, és a nem csak sajátrésszel épülő infrastruktúra.

ANYAGI. PÉNZ. (hagyjuk figyelmen kívül a lelki-szellemi hasznot, azt nem mindenki érti, ugye.)


2 kérdés hozzád, témába vágó:


1. Gyűjtöttél-e aláírást UTÁNA a rasszista ZSIDÓ olimpia pesti rendezése/PÉNZELÉSE ellen is?


2. A franciák akkor HÜLYÉK voltak, hogy az akkori helyzetben még a momentumot IS pénzelték, hogy a kezükre játssza az olimpiát?

Ott nem voltak/nincsenek becsapható nyugdíjasok és mások, akik ellene lettek volna?

2021. jan. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/124 hypno ***** válasza:
86%

#54


Ha Orbán őméltósága és Tarlós tekintetes nem fossa le a bokáját és nem vonja vissza a pályázaatot, akkor még az is megeshetett volna, hogy az emberek az olimpia mellett szavaznak.


Ennyit akart a Momentum, de a hatalom megijedt attól, hogy a magyarok véleményt nyilvánítanak.

2021. jan. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/124 anonim ***** válasza:
87%
Azt, hogy mennyi lett volna a haszna azt nem tudhatód mivel még nem volt megtartva és az hogy más országban mennyi a haszon az más dolog. Lehet nem kaptunk volna semmi pénzt mert a mostani mechanizmusos dologgal lehet elkaszálták volna az erre jövő Uniós pénzt ,mert mindent Fideszesek építettek volna. Nem nem gyűjtöttem aláírást de az lényegesebben kisebb volumenű valami mint a rendes. Van is rá bizonyíték, hogy pénzelték vagy ez csak spekuláció amit a Bede Zsolti leírt valahova
2021. jan. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/124 anonim ***** válasza:
58%

55

A pályázat visszavonása szükségszerű volt, mert a pályázat ALAPVETŐ FELTÉTELE VOLT a nemzeti konszenzus a pályázáshoz.

Abban a pillanatban, amikor előállt a momentum a népszavazási ötletével, nyilvánvaló volt, hogy NINCS nemzeti egyetértés. Ezt a momentum, meg akinek a parancsára cselekedtek, azok is tudták, azért csinálták. Annak ellenére, hogy a parlamentben a NÉP KÉPVISELŐI egyetértésben megszavazták az olimpiára pályázást.

De ugye, a parlamenti szavazáskor még csak külföldön szervezték a momentumot.


A bizonyíték elő fog kerülni, nem kell félni.


Tudod te, hogy mennyibe került a maccabi a mi nyugdíjasainknak? Azt mind a rasszizmusra adtuk ki. "kisebb volumenű", fogalmad nincs róla, hogy miről beszélsz, csak papagájkodsz.


Milyen uniós pénztől beszélsz az olimpiával kapcsolatban? Hol mosták ilyesmivel az agyad? Borzalom, és utána se néztél.


Egyre szilárdabb a meggyőződésem, hogy AZONNAL be kellett volna perelni az olimpia ellen uszítókat a károkozásért, és azért, hogy az ADDIG belefektetett pénzeket térítsék meg.

2021. jan. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/124 anonim ***** válasza:
20%
De te jelen múlt időben beszéltél gondoltam hogy valami nyilvános mindenki által le ellenőrizhető adatokkal dobálózol de ez csak kitaláció. Kaptunk volna uniós pénzt mivel a Londoni olimpiát is támogatták minimálisan de támogatták meg mi amúgy is minden nagyobb beruházást külföldi tőkéből oldunk meg lásd Paks 2 , vagy a Budapest-Belgrád vasútvonal vagy a négyes metró vagy bármi más. Nekem meg egyre szilárdabb az elképzelésem, hogy te zene helyett Bayer Zsolti meg Bede Zsolti podcasteket hallgatsz. Inkább hallgass Metallicát , Green Day-t meg ilyesmit kevésbé pusztul az agyad
2021. jan. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/124 anonim ***** válasza:
100%

58

Külföldről "elképzeléseket" gyártókkal nincs mit beszélni.


DE a személyeskedésig nem fogok lealacsonyodni. Kellemes zenehallgatást.

2021. jan. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/124 anonim ***** válasza:
81%
Ezek nem elképzelések ezek mondjuk úgy, hogy jelenleg érvényben levő igazságok. Ugyan már én csak jót akartam tényleg jó zenekarok bár a Green Day-t sokan újhullámos pózer punkoknak hívják de szerintem attól még nem rosszak de ízlések és pofonok
2021. jan. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/124 hypno ***** válasza:
84%

#57


Süket bolsevik rablómese.

Egy népszavazás - pláne ha eredményes -, a konszenzus kifejezése. Már a népszavazás kiírássához több aláírás kellett, mint amennyi a magyarországi pártok összes taglétszáma.

Eleve azzal kellett volna kezdeni, hogy megkérdezik az embereket.


És nem egy helyeen rendeztek népszavazást olimpia rendezéséről. Volt ahol támogatták, volt ahol nem. De senkit nem zárt el a NOB a lehetőségtől


Pláne, hogy amekkora tülekedés van a pályázatoknál, jószerivel hafelteszed a kezed, már benne is van a rendezés joga.

Legutóbb is egyszerre két rendezést ítéltek oda, nehogy valamelyik jeleentkeező meggondolja magát.

2021. jan. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!