Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Végre elindult a nemzeti...

Végre elindult a nemzeti történelem tanítás az iskolákban?

Figyelt kérdés

Elkészültek az első tankönyvek, amelyek a finnugor helyett a szkíta-hun rokonságot tanítják

"Az ötödikes és a kilencedikes diákok már a megváltozott Nemzeti Alaptanterv szerint írt történelemkönyvekből tanulhatnak. [link]



2021. jan. 24. 22:12
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/157 anonim ***** válasza:
8%

A listádban van a horog szó, ami bizám germán, csak egy másik, a germán hruh, hrug.


A szabályos hangmegfeletetések miatt:

indigermán sker, ker: germán hur, hru,mint húr, ebből a húrok, germán hurk, vagy hurkol germán hurkl, horog meg a germán hruh, hrug

Alapjenetése a gyöknek hajlít, fordul, ahogy a tönninek is:

indogermán keue: germán hu, mint hany, huny, germán szavak, vagy nyak, njaka, vagy a hiba, vagy a homorú

indogermán geue: ku gyök ebből, korong, germán krenga, vagy a kengyel, vagy a könyök, knjek.

indogermán gheu: germán guva, mint gúvaszt vagy gubbaszt, ebből a germán göndör, gonosz, göb, gömb germán és protogermán szavak.

2021. jan. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/157 anonim ***** válasza:
90%

Ilyet egy csomó másik nyelvvel is találsz a latinal is van közös szavunk ez mind csak fikció nem bizonyíték.


Beszéljünk róla,mert a differenciálegyenletek sokkal kézzel foghatóbbak és azért írtam azokat,mert azokat az MTA elismeri mint a finnugor dolgot akkor a matek sem létező?

2021. jan. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/157 anonim ***** válasza:
12%
Ki szó: indogermán ki, magyar ki. Ez kiáll a magyar nyelvből, de ebből lesz a hwa, mint ho, ha, mint ha, ami germán, vagy honnan, germán hwannan, meg a hogy is, vagy ként helyett hént.
2021. jan. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/157 anonim ***** válasza:
0%
Maradjunk annyiban eléggé baj,hogy van más nyelv a héberen kívül
2021. jan. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/157 anonim ***** válasza:
0%

51/52 anonim ***** válasza:

Ilyet egy csomó másik nyelvvel is találsz a latinal is van közös szavunk ez mind csak fikció nem bizonyíték.

------------


A latin az más nyelv, meg lehet különböztatni, hogy mi a atin és mi a magyar a germán. Közös szó nincs a latin és a magyar között, csak annyiban, hogy mindkettő indogermán nyelv, a latin is és a magyar is, és mindegyik kentumnyelv. A latin jövevényszavakat meg nem mondanám közösnek.


He? Az nem kézzelfogahtóbb, mert a nyelv a kézzelfoghatóbb, csak a nyelv, Kirgen, a germagyar nyelv Asja. Már bocs, de én nyevben gondolkodom.

Az ember(germánodoid) sajátossága a logika, de csak nyelvben tudom megvalósítani, nem absztkart jelekkel.

Az absztrakt jelek nem kézzelfoghatóak, viszont a nyelv az igen. Nem tudok lgikázni az absztrakt jelekkel, csak a nyelvvel, amit fel lehet fogni, tudok azt.


Szal baromságot beszélsz, vagy makogsz.

2021. jan. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/157 anonim ***** válasza:
12%

azért írtam azokat,mert azokat az MTA elismeri mint a finnugor dolgot akkor a matek sem létező?

-----------


Jah nekem mindegy, de ha így mondod akkor legyen, az se. Már többször mondtam, alapvetően a germagyar nyelv arra is való, az igazság mellett, hogy az értelmetlenségieket hiteltenítse egyszer.


egy valami van, Kirgen, a germagyar nyelv Asja.Ha a magyar nyelv eltér, akkor a tudomány helytelen, ez igaz a fizikára is.

elsődleges intstancia Kirgen, a germagyar nyelv.

A nyelv és a tudomány két különböző dolog, a tudomány csak 200 éves, Kirgen meg több ezer.

2021. jan. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/157 anonim ***** válasza:
76%
Tesó a ezek olyan dolgok amik nélkül nem tudnál netezni szóval csak avalósak ahogyan írta a more
2021. jan. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/157 anonim ***** válasza:
0%

Nem vok a tesód, mert Magyar vok, tehát Germagyar. De tesókám Kirgen nélkül még az észlelésednek se lenne iránya, de sztem a tiédnek nincs is, mert nem beszélni magyart, hogy eszerint észlelj.


Netezni? Csak lehetséges megoldás a sok közül. De nem lehet egy hasuonelvűségre épített dolgot az igazsággal egy szintre állítani.

2021. jan. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/157 anonim ***** válasza:
19%

41/57 anonim ***** válasza:

100%

A gravitációban hiszel ? Esetleg nemesgézok létezésében hiszel ? A forgatónyomatékban ? Esetleg a differenciálegyenletekben ?

---------


Amúgy ezek nem magyarul vannak, Kirgen máshogy észleletet. Lehet, hogy gondolk valamit, ami hasonlít a fentiekre, de mégis mást, mert magyarul, germagyarul észlelek.


Amúgy más leírások, más értelmezések mindig is voltak, perspektívák. Ezek a tudomány pespektíváji, amiket te mondasz, más leírásokat viszont gondolhatok,mert azok régebbiek, mint a tudomány, ami csak 200 éves.

Nemesgáz vagy annak más gondolata nem volt a tudomány előtt? De igen.

a tudomány pedig csak egy univerzális és transzcendens narratíva.

2021. jan. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/157 anonim ***** válasza:
0%

A mi ősein a tengert is szétválasztották,a tiétek meg egy madárral baxot meg egy nyomorult szarvast se tudtak normálisan levadászni


He? Nem ismerem ezt a madaras dolgot, se ezt a szarvasos dolgot se, hisz magyar, Germagyar vok. Ez van valahol? Jah persze, mstmár tudom, de az enm magyar, nem is csoda hogy nem is igazán tudom.

Se a turulbaszott, se a csodaszarvas nem magyar, germagyar.De az ilyeneket egy Magyarnak nem kell tudnia, merthát 21. század van, posztmodern. Kirgen visszatérése.


Valójában a germagyarsg az akar diadala(ekón, was, wak), máshol ezt leírtam, hogy hogyan is épül fel a dolog.

2021. jan. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!