Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most ezzel a 25 év alattiak...

Ékezetes billetyűzet kérdése:

Most ezzel a 25 év alattiak adókedvezményével betalált a Fidesz, mi? :)

Figyelt kérdés

Egy év múlva kerül bevezetésre, de az ellenzék már most be van tojva és kitalálnak mindenfélét:

- szavazatokat vásárol a Fidesz

- diktatúra van

- monnyon le alkatlan

- nyenyenye


Nem érzitek szánalmasnak? Nekem van egy borzasztó szekunder szégyenérzetem, hogy az ellenzék mindig azt kommunikálja mekkora királyok, közben meg sírnak mint a sebes valagú csibe.



2021. jan. 25. 12:28
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
27%
nííííííncspéééénzalánchíííídraaaaaóóóóórbááánmiattttttt
2021. jan. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Kb. annyit ér, mint ha minden péntek 13.-án hajnal 2 órakor született újszülöttnek adna 10 ezer ft-ot. Ráért volna akkor közölni amikor bevezeti másnap, mert ilyen szarokkal már tele a padlás.
2021. jan. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudja mi lesz még 2022-ben, hogy itt igérget, hisz azt sem tudja mi van ezzel az oltással? Elviheti a pestis akár, szétdurranhat a bele, vagy a gégéjét kiharaphatja egy megvadult óvodás, hisz legutóbb is ovodákba beosonva kampányolt....
2021. jan. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 GretaThunberg ***** válasza:
100%
Aki kormányon van az a választások előtt osztogat, aki ellenzékben az meg sír emiatt és füvet-fát megígér. Mikor nem vót ez így?
2021. jan. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Én a krumpliér fogok a Fideszre szavazni. Nem kell adócsökkentés sem
2021. jan. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán értem, hogy azok a fideszesek, akik eddig az egykulcsos adózás mellett érveltek, most miért örülnök egy burkolt 2 kulcsosnak. Mert ez az, csak nem jövedelmi felsőhatára van, hanem életkori. Az a Zsófi csaj, akinek a kedvéért még törvényt is módosítottak, hogy államtitkár helyettes lehessen, most biztos röhög a markába a közel 1 milkás fizetésével.
2021. jan. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
16! Mert az ő pártjuk csinálta. Röviden ennyi, ha jövőre visszahozzák a többkulcsos adózást, akkor ugyanezek a fideszesek megmagyarázzák neked, hogy valójában mindkét adórendszer jó, csak a 10-es években az egykulcsosnak volt itt az ideje a 20-as években meg a többkulcsosnak, mert változnak az idők.
2021. jan. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Ettől még nem biztos hogy szavazni si fognak.
2021. jan. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Én ha tényleg segíteni akarok,akkor nem ígérem meg,hogy jövőre segítek,hanem most segítek.Pláne úgyhogy a segítség után pár hónappal választás....ennyi erővel ígérhette volna,hogy minden 25 év alatti fizetéskor kap 2 kg krumplit,és 3 kg krumplihéjat....
2021. jan. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
2021. nov. 16. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!