Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ellenzékiek, mi a véleményetek...

Ékezetes billetyűzet kérdése:

Ellenzékiek, mi a véleményetek az ellenzék botrányairól? (Korózs kamuvideója, Bangóné patkányozása, Jakab egyértelmű hazugságai)

Figyelt kérdés

2021. jan. 26. 16:58
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Vagy ezek már teljesen elfogadottak?
2021. jan. 26. 16:59
 2/16 anonim ***** válasza:
50%

És szerinted ezek egy szinten vannak Borkai drogos, kurvás jachtozásával, Kaleta több ezer pedofil képével, Szájer drogos melegbulijával?

Álmodj csak.. :)

2021. jan. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Szerintem se válaszolj, inkább terelj. Csak a szokásos :D
2021. jan. 26. 17:05
 4/16 anonim ***** válasza:
64%
Én jobban emlékszek deutsch nácizására,kaleta pedofil ügyére,borkai ügyre,szájer drogos kanbulijára stb.erre jösz itt opatkányozással meg kamuvedeóval?a komplett közmédia egy nagy kamu ahol éjjel-nappal hazugságot nyomatnak.
2021. jan. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
57%
Nem terelek, de ezek az "ügyek" amiket felsoroltál fasorban sincsenek a fideszes botrányokkal... Jakab egyértelmű hazugságait nem is értem, Orbánnak 2ezerszer annyi hazugsága van.
2021. jan. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
60%

Elítélendőek ugyanúgy, ahogy a fideszes botrányok is.


De az ellenzék bűnei eltörpülnek a fideszéi mellett.

2021. jan. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Akkor a gyngébbek kedvéért mégegyszer: én ebben a kérdésemben az ellenzéki botrányokról kérdeztem. Nem a fideszes botrányokról. Ha ti ezeket össze akarjátok hasonlítani, mérlegelni, hogy melyik súlyosabb, akkor írjatok ki róla külön kérdést. De az én kérdésem nem ezért lett kiírva...


Ellenzékiek, mi a véleményetek az ellenzék botrányairól?

2021. jan. 26. 17:10
 8/16 anonim ***** válasza:
55%
Rendben akkor nekifutok újra:az általad felsoroltak nem bortányok,nem tartom őket botrányosnak.
2021. jan. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
46%
Bangóné patkányozása jogos. A Fidesz és körei egy patkányfészek. A többiek kicsit túltolták.
2021. jan. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
66%
Érdekes hogy a politika rovatnal a kiadott 3 kérdésnél, van egy pontosan ugyan ilyen kérdés csak ott a fidesz botrányairól kérdez a kérdező xd
2021. jan. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!