Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gondoltátok volna?

Gondoltátok volna?

Figyelt kérdés

"Magyarország, Bulgária és Románia lett a három legkorruptabb ország az Európai Unióban"


[link]



2021. jan. 28. 17:05
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
93%
Majd mindjárt jönnek a fideszes trollok, hogy hazudik az EU. Mert hát mögöttük is Soros van blablabla... amúgy szomorú de igaz a hír.
2021. jan. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
93%

A Fidesz szerint mindenki hibás a vírus miatt is csak ők maguk nem. Hibás az USA, hibás Soros, hibás Gyurcsány, hibás Brüsszel, hibás Ukrajna, hibás Románia stb...

Szóval mindenki hibás csak Dr.Orbán Viktor Mihály miniszterelnök úr nem :)

2021. jan. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
92%
Most miről beszélünk? Fideszes hívek szerint a mai napig minden rossz dologért az országban a Gyurcsánykormány a hibás, ami már 10 éve megbukott! :DDD
2021. jan. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Alex Fly ***** válasza:
93%
Hát én nem gondoltam volna. Románia, Bulgária is ennyire korrupt lenne?
2021. jan. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
92%
Meglepő hogy ilyen jó helyen vagyunk a listán.
2021. jan. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
93%

Végre már hogy valamiben az elsők között vagyunk.

Beérett a 10 évnyi fidesz kormányzás gyümölcse.

2021. jan. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
39%
Ide juttatott minket gyúrcsány.
2021. jan. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén ki számított más eredményre?
2021. jan. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező

Értem én hogy nem szokásotok elolvasni a cikket csupán a címet, de legalább annyit megnézhettél volna hogy egyáltalán arról szól-e az írás amit belinkelsz, mint amit kiírsz kérdésben. A cikkben ugyanis semmi nincsen a korrupcióról, szimplán beleírták a címbe.

De legalább azt megmutattad, hogy neked nem is kell sem tény, sem adat, sem bármi amivel ezt bizonyíthatnák, elég ha ezzel a címmel írnak egy cikket és te máris benyeled a legostobább kamu állítást is.

2021. jan. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 qkker1 ***** válasza:
78%

Kedves 9-es fidesznyik!


Veled ellentétben nem voltam lusta, és elolvastam a hivetkozott cikket, csak neked be is linkelem, remélem tudod értelmezni!


[link]

2021. jan. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!