Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A koronavírus miatt népszerűsö...

A koronavírus miatt népszerűsödni fognak a libertariánus nézetek?

Figyelt kérdés
Én pl rájöttem, hogy semmi szükség nincs az államra és arra, hogy beleszóljanak az életünkbe, meg korlétozzanak. Egy libertariánus világban nem lehetne kijárási tilalom, meg korlátozás

2021. jan. 29. 14:30
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
Nem fognak, de a fidesz sem lesz népszerű. Sőt!
2021. jan. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
61%

Igen. Én már eddig is hajlottam a libertarianizmus felé, de most már teljesen támogatom.


Csak sajna ebben az országban nincs ilyen párt.

2021. jan. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%
a LA75 egy ilyen próbálkozás, de... hagyjuk inkább. :/
2021. jan. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
28%
Kérdező amiről te beszélsz az anarchizmus, vagyis még az sem, mert ott is van közös döntés, amit be kell tartani, szóval gyakorlatilag te káoszt akarsz. Az meg nagyon reméljük nem lesz sehol.
2021. jan. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
68%
Azért a libertáriánus felfogás és az állam totális megszűntése nagyon nem ugyan az a dolog. Egyébként én támogatnám, és ha indul, nagy valószínűséggel az LA75-re szavazok.
2021. márc. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
8%
Döbbenet. Azért amikor jön a tűzoltó vagy a rendőr nem téged korlátoz hanem a bűnözőket, az orvos nem csak a gazdagot műti hanem a csórót is akkor persze jó az állam. Aztán ha nincs adóbevétel ki fizeti ezeket a szolgáltatásokat?
2021. márc. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A rendőr is csak a kisembereket szivatja és bírságol! Az igazi bűnözőket nem kapja el!
2021. márc. 21. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!