Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik most sikertelenek és...

Akik most sikertelenek és nincs pénzük, komolyan azt hiszik, hogy kormányváltás után ennek az ellenkezője várna rájuk?

Figyelt kérdés
2021. jan. 31. 14:08
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
87%
Ha lenne is kormanyvaltas akkor pár héten belül azt szidnák.
2021. jan. 31. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

10 Ne próbáld menteni magadat. Amihez nem értesz, ahhoz nem értesz. Látom, nekiálltál keresni valami okosságot az interneten és azokat ide bemásoltad. Ez tartott ennyi ideig?

Nincs azzal baj, hogy tenyerestalpas vagy, nem nézem le. De ha valaki ennyire buta és még reklámozza is, mert ekkora ellentmondásokat ír mint te, akkor az nem lehet százas.

Persze, biztosan ügyeskedő, vagy munkakerülő vagyok. Jaj én szegény, az előbb már 8 általánosom volt és még ez is? Úgy dolgozol te külföldön, mint ahogy én egy híd alatt élek. Biztos, hogy egy fideszes vagy, mert hozod ugyanazt a stílust. Lehetnél bármi más. De te tökéletesen úgy viselkedsz. Hogy felkaptad már a vizet, amikor többes számot használtam és utána keményen elkezdtél személyeskedni de nem akárhogy, hanem rögtön támadással, sértegetéssel. Ami úgy úszik, mint egy kacsa és úgy hápog, mint egy kacsa, az kacsa.

2021. jan. 31. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Mellélőttél nagyon. Mert pont szakmában vagyok, kicsit vicces is hogy nekem akarsz bitekről papolni. Nem kell a neten keresnem. Ha még mechanikával vagy optikával kezded verni magad egy erbiummal dotált erősítővel, akkor tényleg kellett volna a net, de hát igazi “Pechvogel” lehetsz. :D


De tök mindegy hogy mit hiszel, ettől nem fogok kevesebbet keresni, nekem elég ha a főnökeimet meg tudom győzni.:)


Már ott sántít a dolog, hogy szerinted nem vagyok külföldön. Ám legyen. Akkor legalább nem foghatod rám hogy kimentem mosogatni. Mert ezzel szoktátok áltatni magatokat, hogy mindenki csak mosogatni megy.

Szóval ott is ellentmondásban vagy magaddal, hogy én vagyok a sötét sunkóbunkó segédmunkás,mégis te érzed magad megszóllítva a kérdés által, mint “sikertelen ember akinek nincs pénze”. Én meg ugye “fideszesként” elégedett vagyok. Hallottál olyat, hogy a fidesz pénzzel lövi az olyan aljamunkást mint én? Nalátod.


Meg igen, a fizikai munkás(aki olyan buta mint én és nem tudja mi a bit) első gondolata a bit hallatán hogy “nah kikeressük mi az a qam”. Vagy tudja hogy mi az a szabályozástechnika.

Logikus :D

Te személyeskedsz végig egyébként.

2021. jan. 31. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

13 Nem mindenki mosogatni megy. Vannak gipszkartonozók, festők, kőművesek, villanyszerelők stb.



"Meg igen, a fizikai munkás(aki olyan buta mint én és nem tudja mi a bit) első gondolata a bit hallatán hogy “nah kikeressük mi az a qam”. Vagy tudja hogy mi az a szabályozástechnika."


Miért ne? Találkoztam már ilyennel. Már kiismertem a trollokat és ezt a gyakorlatot gyakran alkalmazzátok.



"Te személyeskedsz végig egyébként."


Én csak többes számot használtam. Amit te zokon vettél. Te kezdted a személyeskedő sértegetést. Ami nem zavar, felőlem így névtelenül úgy sértegetsz ahogy akarsz és azt állítasz magadról amit akarsz. Azt hiszed, hogy számít valamit? Nem számít. Én csak élvezem, hogy szenvednek a hülyék. Erre majd válaszolsz, hogy de te élvezed és én vagyok a hülye. Ez is egy troll módszer, megpróbálod majd megfordítani a pozíciódat. Tessék csak.

2021. jan. 31. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Erre nem lehet mit mondani. Szerintem ha már így tudod, ki mit fog reagálni, elbeszélgethetsz magaddal. Csak azért jelezd, mikor írsz az én nevemben. Majd este elolvasom. :)
2021. jan. 31. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ok, majd szólok.
2021. jan. 31. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!