Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Honnan jön, hogy aki támogatja...

Honnan jön, hogy aki támogatja a járvány elleni védekezést, az biztos fideszes?

Figyelt kérdés

Én bár nem vagyok fideszes, alapvetően támogatom a korlátozások fenntartását. Bár hangolni lehet rajta, de nagyvonalakban egyetértek vele.

Enélkül csak még több beteg és halott lenne, és igen, csak a vakcina lehet a megoldás.

Ez amit sok hőbörgő hangoztat: “maradjon otthon aki fél”, a gyakorlatban nem működött sehol a világon.

Ezzel együtt valóban több támogatás járna a vendéglátósoknak.


2021. febr. 1. 07:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
62%

Nem tudom én sem, de pont a fordítottja vagyok.

Fideszes vagyok, de NEM támogatom a korlátozásokat.

2021. febr. 1. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
17%
Az ellenzek legfobb strategiaja, hogy legyen sok halott, minnel tobb beteg, es a leheto legnagyobb a gazdasagi kar, mert akkor nyernek a 22-es valasztason. Gyurcsanyek es kore szamtalanszor elmondta, hogy minden letozo modon akadalyozni kell a vedekezest. (hiszteria keltes, alhirek, a kozbizalom rombolasa, a bizonytalansag felerositese) Es aki pedig vedekezik, vagy elfogadja jarvany elleni vedekezest, azt fideszes nacinak nevezik. Az ellenzek a valasztasra keszul, es felhasznaljak a virushelyzetet, par ezer halotat boven meger nekik, hogy hatalomra jussanak.
2021. febr. 1. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
23%
Fel kell oldani mindent
2021. febr. 1. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
12%

Az ellenzék mindenben kormányellenes, nekik az a jó, ha tarol a járvány hogy elégedettlenek legyenek az kormánnyal. A Fideszeseknek pedig az az érdeke, hogy maradjon a kormány tehát támogatnk kell az intézkedéseit


Mivel a legtöbb ember tesz a covidra, nem is igazán hiszi, hogy létezik. Én magam sem, így eleve lazításpárti és oltásellenes. Szívesebben partyznánk minden nap kocsmákban, bárokban. De ha fideszes vagy akkor ennek az érzésnek gátat szabnak az intézkedések

2021. febr. 1. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
79%
A fidesz pont a korlátozások miatt fog elbukni, mert az emberek nem akarják ezt.
2021. febr. 1. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Koplárovics Béci ***** válasza:
74%

Tudod itt a gyakorin egyesek kényszeresen pártok és/vagy nézetek mögé akarnak beállítani mindenkit egyetlen véleménye alapján. Aztán így lesz az emberből 10 percen belül fideszes birka, Mihazánkos, DK-s, b**i momentumos, stb.

Én csak szánalommal tudok nézni ezekre az emberekre.

2021. febr. 1. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 hollófernyiges ***** válasza:
75%
Baromság. Én ellenzéki vagyok és én is, meg az összes ellenzéki ismerősöm támogatja a korlátozásokat.
2021. febr. 1. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
62%
Forrás? Ki mond ilyet? Angela Merkel fideszes? Joe Biden fideszes? LOL.
2021. febr. 1. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
60%

"Angela Merkel fideszes? Joe Biden fideszes?"


Nem, de a tulajdonságaik miatt lehetnének!

2021. febr. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
EZ egy kétoldalú megosztottság. Ugyan az, amit a fidesz csinál. Tehát, ha ellenük vagy akkor: libernyák, soros, ballipsi, brüsszeli, migránsokat akaró valami vagy. EZ egy egyszerű trükk, az 1 bites szavazóknak van, tehát vagy velük vagy ellenünk. A baj ott jön, hogy ők magukat jobboldali, keresztény valaminek állítják be, és általában egyik sem igaz, mert templomba nem járnak, és a lopás, csalás, hazudozás nem tartozik a keresztény értékrendek közé.
2021. febr. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!